Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

Magda70 15:56, 04 mar 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
_Martini_ napisał(a)
Żółte wyskubałam. Pomyślałam, że jak tak leży (przynajmniej ta jedna) to coś z nią nie halo. Posłucham rady i zostawię ją w spokoju. Dzięki!
W ogóle to być może będę musiała ją przesadzić i nie wiem jaki termin byłby najlepszy.


poki młoda to można skubać. Ja mam juz wielką więc o skubaniu nie ma mowy bo dnia by zabraklo.

Myślę, że jak potrzebujesz ją tylko przesadzić to możesz za ok 2 tyg to robić. Jak dzielić to chyba jeszcze z miesiąc. I potem do dziela.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
_Martini_ 17:47, 04 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Magda70 napisał(a)

Myślę, że jak potrzebujesz ją tylko przesadzić to możesz za ok 2 tyg to robić. Jak dzielić to chyba jeszcze z miesiąc. I potem do dziela.

Myślę, że jednak na razie zostanie na swoim miejscu. Zobaczę, jak będzie pasowała do Pashminy. Najwyżej przesadzę za rok.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Magda70 17:49, 04 mar 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ha ha...kobieta zmienną jest
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
_Martini_ 17:55, 04 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Dzisiaj akcja - ogród.
- przycięłam wrzosy
- przycięłam hortensje bukietowe
- przycięłam różę Swany - pewnie za szybko, ale nawet jak szlag ją trafi to nie będę żałować. Nie mam na razie pomysłu co z nią zrobić, a na pewno nie zostanie na swoim miejscu
- pozbyłam się głoga. Danusia pisała, że prędzej czy później kto go posadzi, to wywala... no i miała rację.
- odsłoniłam magnolię i poprosiłam ją bardzo, żeby wiosną wypuściła listki (trzy poprzednie magnolie ukatrupiłam)
- posprzątałam rabaty z liści, choć zdawało mi się, że jesienią wszystko wyzbierałam
- wsadziłam stokrotki i białe bratki przed domem, nic takiego, a cieszy bardzo



Kupiłam jeszcze cebule irysów i wkopałam je do gruntu, ale czy one zakwitną w tym roku??

Zastanawiam się bardzo, dlaczego w jednym miejscu nie wzeszły mi tulipany, a w innym wszystkie.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 17:59, 04 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
A teraz nowy projekt - miejsce centralne w ogrodzie na stół i krzesła.
Proszę, pomóżcie dziewczyny zaplanować roślinność wkoło. Miejsce słoneczne. Jakiś tam szkielet mam w głowie, chciałabym, aby w sezonie nie było przestojów w kwitnieniu, tzn. żeby zawsze coś kolorowego cieszyło oko. (nie patrzymy na trawnik - tragedia)

____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
malkul 19:10, 04 mar 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
stokrotki urocze wiosenne sie zrobiło
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
_Martini_ 19:51, 04 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Dzięki stokrotki podejrzewam w zeszłym roku wlasnie tutzj na Ogrodowisku i tak mi się spodobały. W O. jest moc!
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
bleebla 20:38, 04 mar 2017


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Jaką liriope kupiłaś?
____________________
Aga - Mała eLeczka
_Martini_ 07:45, 05 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Aga, nie wiem, nie było nazwy, po prostu liriope muscari, a sugerowałam się obrazkiem. Była tez "big blue" ale za wysoka i spicata. Moja ma mieć wg opisu 25cm i ma tak wyglądać
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
bleebla 16:20, 05 mar 2017


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Ladnie wyglada na zdjeciu, podobaja mi sie jej liscie. Kolor, pokrój i ilość
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies