Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

inka74 20:42, 29 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Asia, Pursian za niska może tam być. Masz 1 lub 2 sadzonki tej odmiany ode mnie o ile przeżyły . To typowo obwódkowa kocimiętka. Zobacz może odmianę Neptune. Ostatnio z Kwartecikiem się nią zachwycałyśmy. Kompaktowa, piękny duży kwiat. Wstawię potem u mnie zdjęcia tych co mam.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
deszczowymaj 12:13, 30 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
makadamia napisał(a)

Asiu, to Walker's Low. Zamierzam ją zastąpić kompaktową Purrsian Blue


Dzięki ..bardzo mi się podoba ta druga też fajna , taka grzeczniejsza
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
makadamia 12:21, 30 cze 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
deszczowymaj napisał(a)


Dzięki ..bardzo mi się podoba ta druga też fajna , taka grzeczniejsza


A widziałaś zdjęcia rabaty pod ogrodzeniem u Margerytki? Tam rośnie właśnie łan Walker's Low i jakie robi wrażenie!

inka74 napisał(a)
Asia, Pursian za niska może tam być. Masz 1 lub 2 sadzonki tej odmiany ode mnie o ile przeżyły . To typowo obwódkowa kocimiętka. Zobacz może odmianę Neptune. Ostatnio z Kwartecikiem się nią zachwycałyśmy. Kompaktowa, piękny duży kwiat. Wstawię potem u mnie zdjęcia tych co mam.


No właśnie dokupiłam dwie sztuki do tych Twoich i chcę dać na sam brzeg rabaty. Mimo że Jorg Pfennigschmidt odradza

tulucy napisał(a)
Purssian jest taka dziwna jakaś, na początku była ok, ładna bardzo, chwaliłam ją wszem i wobec, ale teraz przestaje mi się podobać

Jak deszcze w Was?


Deszcze w sam raz. Co prawda garaż nam zalało i rośliny przygięło ale garaż zaraz wyschnie a rośliny się podniosą

Purrsian - mam nadzieję, że lepiej będzie się zachowywać na moich piaskach
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Makusia 15:26, 30 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Boskie zdjęcia, odkryłam blog, katafalki i szubienice mnie rozwalają na łopatki
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
galgAsia 15:59, 30 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Makusia napisał(a)
Boskie zdjęcia, odkryłam blog, katafalki i szubienice mnie rozwalają na łopatki
No musi być spójnie przecież - jest szubienica, musi być katafalk No jak Ty to sobie wyobrażałaś - bez?!?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 16:34, 30 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Zrobiłam ci zdjęcie Neptune ale straty na rabatach po gradzie mnie na tyle dobiły, że na razie jakoś tak chyba nic nie będę wrzucać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
deszczowymaj 16:47, 30 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
makadamia napisał(a)


A widziałaś zdjęcia rabaty pod ogrodzeniem u Margerytki? Tam rośnie właśnie łan Walker's Low i jakie robi wrażenie!




Oczywiście że widziałam jest efekt łał
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
makadamia 17:55, 30 cze 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Makusia napisał(a)
Boskie zdjęcia, odkryłam blog, katafalki i szubienice mnie rozwalają na łopatki




galgAsia napisał(a)
No musi być spójnie przecież - jest szubienica, musi być katafalk No jak Ty to sobie wyobrażałaś - bez?!?


otóż to - pełen komplet
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 18:00, 30 cze 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
inka74 napisał(a)
Zrobiłam ci zdjęcie Neptune ale straty na rabatach po gradzie mnie na tyle dobiły, że na razie jakoś tak chyba nic nie będę wrzucać.


U Ciebie był grad? No to niewesoło. Nas ominął na szczęście, tylko dużo deszczu spadło.
A ze zdjęciem się nie spiesz - jak już kupiłam tą purrsian, to musi swoje na rabacie odsiedzieć. nie wyrzucę jej tak od razu

deszczowymaj napisał(a)


Oczywiście że widziałam jest efekt łał


No właśnie. Tylko ten kawałek, na którym u niej rośnie tylko kocimiętka, to jest mniej więcej takiej wielkości, jak cała moja rabata, na której upchnęłam kocimiętki, lubiny, śmiałki, przetaczniki, rozchodniki, proso, floksy i jeszcze parę drobiazgów....
Stąd różnica w efekcie końcowym
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 19:36, 30 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Mnie tam się bardzo podoba Twoja południowa. Busz jak ta lala .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies