Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

tulucy 20:33, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Trzeba ją zostawić w świętym spokoju. Nie nawozić, podlewać wtedy, kiedy już zwisa i będzie kompaktowa.


Haniu i Ty mnie posądzasz o nawożenie??? i podlewanie???
toć moja rośnie na suchej rabacie pod sosną prawie... nie podlewam, nie nawożę - i mam wielką
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 20:37, 16 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17959
Boszszsz, wcześniej zajrzałam w przelocie, teraz poczytałam dokładniej o Twoich alpinistycznych wyczynach. Matko, no mnie by nie przyszło do głowy włazić na tuję w celu przycięcia albo na świerka w celu trzepania. BTW trzepać te świerki powinien Twój eM - miłośnik tychże .
Barbulę mam i ja tylko tę limonkowolistną. Ciekawe jaka u mnie urośnie. No i moja jeszcze nie kwitnie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 20:39, 16 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Oj, tę limonkową miałam w sobotę w ręku i zdroworozsądkowo odłożyłam . I cały czas żałuję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasiolaaa 20:52, 16 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
czasami nawet male zmiany sa potrzebne moim zdaniem choinka wyglada teraz lepiej a floksy i bodziszek przepiekne
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
jolanka 21:00, 16 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Aśka, wariatka jesteś, wiesz?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 23:26, 16 wrz 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41753
makadamia napisał(a)
No coś słyszałam na ten temat ale może jak jej nie będę nawozić, to będzie mniejsza?

Moja to ma przynajmniej 1,5 m szerokości a cięta była na wiosnę duzo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
kasia1 07:15, 17 wrz 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Asia wariatka jesteś , ale w pozytywnym znaczeniu rzecz jasna Szkoda, że Ci na tej tui fotki nikt nie zrobił
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
makadamia 08:49, 17 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
kwartet napisał(a)

Barbula spełnia wszystkie wymagania tej rabaty w tej części sezonu ,moim zdaniem świetny wybór,najwyżej będziesz ją odchudzać .Mnie też napadła w Skierniewicach mus był brać.U Łucji mega konkret z niej jest ale wiadomo że glebę ma nie z tej ziemi.


Uff - kamień z serca
(wybieram się do Cię)

tulucy napisał(a)
A Ty przypadkiem mnie o nawożenie posądzasz?????


Już Ania wyżej napisała
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:55, 17 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasiolaaa napisał(a)
czasami nawet male zmiany sa potrzebne moim zdaniem choinka wyglada teraz lepiej a floksy i bodziszek przepiekne


Dziękuję, kwiatki nie powiem - udały mi się

galgAsia napisał(a)
Oj, tę limonkową miałam w sobotę w ręku i zdroworozsądkowo odłożyłam . I cały czas żałuję


A miałaś dla niej miejsce? Bo jak nie, to słusznie odłożyłaś.
Jak jestem w Zielonych Progach i czuję, że mi hamulce puszczają, to sobie tłumaczę, że przecież nie muszę kupować wszystkiego od razu. I zawsze przecież mogę przyjechać kolejny raz

mrokasia napisał(a)
Boszszsz, wcześniej zajrzałam w przelocie, teraz poczytałam dokładniej o Twoich alpinistycznych wyczynach. Matko, no mnie by nie przyszło do głowy włazić na tuję w celu przycięcia albo na świerka w celu trzepania. BTW trzepać te świerki powinien Twój eM - miłośnik tychże .


Mąż ma lęk wysokości. Pewnie dlatego nigdy nie mogę się doprosić wymiany żarówki w żyrandolach

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Trzeba ją zostawić w świętym spokoju. Nie nawozić, podlewać wtedy, kiedy już zwisa i będzie kompaktowa.
Bardzo mi się podoba ta rabata.


Roślina w sam raz dla mnie
Dziękuję. Za radą Ani, będę jeszcze przesuwała niektóre rośliny do przodu, żeby tak płasko nie było, ale zasadniczo mi się podoba. Zamiana lawendy na tego bodziszka to był dobry pomysł.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:59, 17 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
jolanka napisał(a)
Aśka, wariatka jesteś, wiesz?


No to we właściwe towarzystwo trafiłam. Przecież my tu wszystkie lekko stuknięte jesteśmy

Kasya napisał(a)

Moja to ma przynajmniej 1,5 m szerokości a cięta była na wiosnę duzo

A weź Ty mnie nie denerwuj!
Swoją drogą: tniesz ją do samej ziemi? Bo tak wyczytałam, ale sprzedawca powiedział, żeby nie ciąć tak mocno, najwyżej połowę....

kasia1 napisał(a)
Asia wariatka jesteś , ale w pozytywnym znaczeniu rzecz jasna Szkoda, że Ci na tej tui fotki nikt nie zrobił


Tiaaa, myślałam, że mąż przynajmniej będzie stał i patrzył, czy nie zlatuję, a on poszedł drewno rąbać i powiedział tylko, że jak zlecę, to mam dzwonić
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies