Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Annak 17:18, 04 lis 2017


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
A ja mam zamiar jeszcze jutro posadzić czosnki, mam nadzieję, że wiosną dadzą radę.
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Kasia_CS 17:55, 04 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
A ja mam zamiar jeszcze jutro posadzić czosnki, mam nadzieję, że wiosną dadzą radę.


spokojnie ja dziś dosadzałam resztę krzysków, bo mi 5 zostało, mała paczka tulipanów, do tego krokusy, czosnki główkowate i jakieś znalezione resztki cebulek z poprzedniego sezonu, ktore miałam zadołowane w doniczkach. Najbardziej mnie ciekawią tulipany z poprzedniej wiosny - ile z nich zakwitnie, czy lepiej będą miały się te wykopane czy zostawione przez cały rok w gruncie.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Lulilaj 20:07, 04 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Ja nie dokupilam w tym roku ani jednej cebuli.Wsadzilam tylko to co wykopalam wiosną. Zobaczę co z tego wyjdzie.

Klona strzepiastokorego też mam na swojej liście . Piękny on
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
UrsaMaior 21:40, 04 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Kasia_CS napisał(a)
Musi to być coś tytanowego

Przez chwilę nawet zaskoczona, że wśród Twoich typów jest strzępiastokory, który tak pięknie się wybarwia (ostatnio u Anki_ podziwiałam), ale on właśnie lubi wilgotno i dlatego go odrzuciłam.


Jak tytan to klon Ginnala.

Strzepiastokory wcale nie lubi wilgoci - w zeszłym roku była susza i na moim piachu wyglądał PIĘKNIE, długo stal cudnie przebarwiony, a w tym roku lało, bardzo szybko zrzucil liscie i nie ma na co popatrzeć.
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 22:03, 04 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)


Jak tytan to klon Ginnala.

Strzepiastokory wcale nie lubi wilgoci - w zeszłym roku była susza i na moim piachu wyglądał PIĘKNIE, długo stal cudnie przebarwiony, a w tym roku lało, bardzo szybko zrzucil liscie i nie ma na co popatrzeć.


Jak będę jeździła już w poszukiwaniach roślinki to zwrócę też uwagę na ginnala, bo też jest piękny. A o strzępku to info ze strony zszp, więc tak się zasugerowałam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:08, 04 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Lulilaj napisał(a)
Ja nie dokupilam w tym roku ani jednej cebuli.Wsadzilam tylko to co wykopalam wiosną. Zobaczę co z tego wyjdzie.

Klona strzepiastokorego też mam na swojej liście . Piękny on


No to będzie wielki test cebul Ja to mam takie jedno miejsce, gdzie przesadzałam już kwitnące tulipany, bo ich miejscówka potrzebna mi była wtedy na clematisy... Część wykopałam, ale chyba nie wszystkie i tam pewnie będę miała taki zgrzytliwy miks czerwieni i różu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 07:46, 05 lis 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
UrsaMaior napisał(a)
A morwa? Owoce też mniam.



brudzi niemiłosiernie, fioletowo czarne plamy na chodniku zostawia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
UrsaMaior 12:03, 05 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Hmm...mam, ale nic z niej nie spada. Pewnie dlatego, że nie zdąży. Ale też nie ma tych owoców aż tak dużo. W Acroconie są posadzone dorodne, naprawdę robią duże wrażenie.
____________________
ogród pod lasem
kwartet 13:00, 05 lis 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
A tu znowu nowa porcja drzew pod rozwagę
z tej grupy zainteresował mnie ten sambukus ,Gruszka ma go w swoim ogródku można ją podpytać jak się sprawuje,bo że piękny to widać(jedne z ostatnich zdjęć)
mrokasia 16:10, 05 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
No bardzo jestem ciekawa co za drzewo w końcu u Ciebie zagości zamiast suchelca . Pozdrawiam
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies