Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 19:38, 08 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Kasia a nie próbujesz małej w chłodniejszym miejscu na drzemkę trzymać? Jak moją uśpiłam i zostawiałam po spacerze w zimnym salonie w wózku, trochę ją tylko rozgrzebywałam z kurtek itd, to mi spała po 2-3 godziny w południe... Złote dziecko było...


Z Kubą też tak miałam, bo z nim o wiele więcej spacerowałam. Teraz Kaja zwykle mi usypia w trakcie karmienia i je przez sen, a za chwilę już wyspana gdy tylko chce ją odłożyć... A na spacerach rzadko mi zasypia, a właśnie wkurza się w pewnym momencie i krzyczy o żarcie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:46, 08 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zadołowane medium boy

Meringue

Artemis

Jeszcze Heidi pyknęła kwiatka

Chandos beauty


Voyage
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:48, 08 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I jeszcze ciut szerzej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 21:02, 08 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasia_CS napisał(a)
Komp dalej nie działa, ale już wiemy, że to płyta główna padła..






O właśnie, teraz widać, że od tej strony tarasu nie ma miejsca.
Ale teraz zaczęłam kombinować jak połączyć tę bonsajową z tarasem i rozplenicową.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 22:10, 08 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)


O właśnie, teraz widać, że od tej strony tarasu nie ma miejsca.
Ale teraz zaczęłam kombinować jak połączyć tę bonsajową z tarasem i rozplenicową.


Oo i to jest myśl! Choć jeszcze mnie kusi posadzić tuż na linii z tarasem red barony..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Annak 23:21, 08 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kasia_CS napisał(a)
Komp dalej nie działa, ale już wiemy, że to płyta główna padła..

Więc fotek z tel cd

Rabata kulkowa x różnych perspektyw ze zrobionym już obrzeżem z profili, na razie bez kory



Obrzeże nie jest wkopane tak na równo z ziemią jak pierwotnie chciałam, ale to kwestia też ogranicznika dla kory. Trawa tam przykryje pewnie


U kilku osób na O. widziałam obrzeża z profili właśnie. Są lepsze niż te wszelkie ekobordy plastikowe?
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Kasia_CS 23:36, 08 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aniu, myślę że trwalsze przede wszystkim, o wiele tańsze i spełniają swą rolę dopiero zaczynam z nimi przygodę, więc przetestuję na sobie. Ale Polinka i Wiola bardzo sobie chwalą
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 05:47, 09 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Rabatka nowa się szykuje - taras zasłaniasz?? Widzę, że sezon się nie skończył wykopków. Nowe miejsce na róże?
Przy okazji - czy robiłaś może zamówienie róż w F? Potrzebuję 1 sadzonkę i z chęcią bym się dołączyła do kogoś. Jakoś dla 1 róży nie chce mi się robić zamówienia bo może coś więcej wpadnie do koszyka
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
paulina_ns 06:32, 09 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu widzę,że u Ciebie pracę wciąż trwają fajnie wykombinowałaś to miejsce na tarasie będzie cudnie, a może pomiędzy rozplenice dasz rozchodniki zestaw uniwersalny tutaj
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kasia_CS 07:47, 09 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Rabatka nowa się szykuje - taras zasłaniasz?? Widzę, że sezon się nie skończył wykopków. Nowe miejsce na róże?
Przy okazji - czy robiłaś może zamówienie róż w F? Potrzebuję 1 sadzonkę i z chęcią bym się dołączyła do kogoś. Jakoś dla 1 róży nie chce mi się robić zamówienia bo może coś więcej wpadnie do koszyka


W końcu taras też się ciut zasłoni, bo w drugiej turze będzie pora na tą część tarasu od ulicy. Róże mnie tu kuszą, ale musiałyby być niziutkie chyba jakieś, żeby nad nimi przejść swobodnie. A miniaturek nie lubię..

Aaa, priva masz
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies