Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

DorKa 07:55, 09 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ale ładnie wygląda ta twoja rabatka bonsajowa I róże nic nie przypominające jesień Obrzeża na pewno trwalsze. U mnie te plastikowe co rusz połamane czyt. demolka
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 07:56, 09 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)
Kasiu widzę,że u Ciebie pracę wciąż trwają fajnie wykombinowałaś to miejsce na tarasie będzie cudnie, a może pomiędzy rozplenice dasz rozchodniki zestaw uniwersalny tutaj


No niby tak, ale kombinuję, czy w innym miejscu tak nie zrobić.. mam czas na myślenie tylko gorzej, jak stanowisko po przygotowaniu okaże się za dobre dla rozchodników
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 08:02, 09 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Ale ładnie wygląda ta twoja rabatka bonsajowa I róże nic nie przypominające jesień Obrzeża na pewno trwalsze. U mnie te plastikowe co rusz połamane czyt. demolka


Mam nadzieję, że bonzajowa nabierze ogłady w przyszłym sezonie, bo teraz taka uboga krewna porządnego kulkowiska

Różyczki pokazałam te w dobrym stanie, reszta to jesień i grzyby
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasiolaaa 09:04, 09 paź 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kimono to i ja bym kupila i szpaler sobie zrobila cos pieknego
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
anabuko1 14:47, 09 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
Witaj Kasiu !
Zaglądam i czytam o twoich ciągłych pracach.
Ja na wiosnę muszę jedną rabatka jeszcze zrobić to czytam co kombinujecie.
Będzie ładnie.

Róże wciąż co pięknie kwitną.
A te rabaty pięknymi hortkami wyglądają pieknie
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Brzozowadzie... 10:16, 10 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Kasiu, coś czuję, że za kilka lat to u Ciebie trawnika będzie brak Ale wcale Ci się nie dziwię. A jeśli masz przy bloku plac zabaw, to i tak dzieciaki będą tam się bawić, więc już możesz założyć, że ogródek jest tylko Twój
Kibicuję przy nowej rabacie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 10:33, 10 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
Kimono to i ja bym kupila i szpaler sobie zrobila cos pieknego


Będę temu kibicować jak wrócisz do PL
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anitka 10:51, 10 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Dobrze, że poszerzyłaś tą rabatę przy tarasie, bo 60 dla rozplenic byłoby za mało. Ale pomimo poszerzenia za mało miejsca żeby dać tam jeszcze Hakonechle.
Dobry pomysł z tym przesadzeniem tam tych trzmielin na pniu, coś wyższego będzie a nie zasłoni widoku z tarasu. I jakiś akcent na wiosnę. Ja bym dodała tam takie wiosenna fioletowe irysy żyłkowane po całej długości od przodu- fiolet fajnie by kontrastował z żółtymi trzmielinami. I czosnki Krzysztofa pomiędzy rozplenicami, one są niskie lub Purple Sensation - wyższe i wcześniej kwitną niż Krzysztofa. Coś będzie się działo zanim rozplenice ruszą. Rozchodniki też do rozważenia.

I jakoś mi się widzi połączyć takim pasem 60- -80 cm przylegającym do tego miejsca gdzie masz drzwi tarasowe rabatę bonzajową i taras.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Kasia_CS 13:55, 10 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anabuko1 napisał(a)
Witaj Kasiu !
Zaglądam i czytam o twoich ciągłych pracach.
Ja na wiosnę muszę jedną rabatka jeszcze zrobić to czytam co kombinujecie.
Będzie ładnie.

Róże wciąż co pięknie kwitną.
A te rabaty pięknymi hortkami wyglądają pieknie
Pozdrawiam

Aniu, bo ja dopiero zaczynam ogrodniczo powolutku dojrzewać i mieć odwagę na nowe posunięcia. Teraz też udało mi się co nieco zrobić, bo moja Niunia zasnęła pięknie i na całkiem długo jak na nią

Będę Twojej rabacie kibicować na razie dopiero delikatnie podczytuje ostatnie strony w Twoim wątku, więc niebawem dam głos
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:00, 10 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Kasiu, coś czuję, że za kilka lat to u Ciebie trawnika będzie brak Ale wcale Ci się nie dziwię. A jeśli masz przy bloku plac zabaw, to i tak dzieciaki będą tam się bawić, więc już możesz założyć, że ogródek jest tylko Twój
Kibicuję przy nowej rabacie.


Hehe, az tak źle nie będzie zostawię dla Młodych trochę miejsca na bieganie Teściowa to tak przekornie mnie właśnie pyta: a gdzie miejsce na piaskownice? Na huśtawkę?

Ale tak jak piszesz, w promieniu 300 metrów mam kilka placów zabaw i wystarczy... I tak w ogródku będą dzieci miały swoje miejsce do zabawy, ale dopiero pewnie w przyszłym roku. Ogródek przestanie być "mój"
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies