Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 11:31, 17 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Na szybko z kom berberys dla Mrokasi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
malgol 11:36, 17 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kasia_CS napisał(a)
Melduję wszem i wobec, że larwy biedronek pałaszują!! ale jestem happy


Pokaż
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
inka74 12:56, 17 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
czy chcesz tę niską kocimiętkę? mogę ci pół karpy ukopać bo duża jest okropnie i muszę ją ograniczyć.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 14:52, 17 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Kasia_CS napisał(a)
Na szybko z kom berberys dla Mrokasi


Dzięki kochana, muszę go oblukać na żywca .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 16:14, 17 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

W zeszłym roku lekko przycięłam wyciągnięte pędy, w tym dam im podrosnąć Moje też jeszcze młodziutkie, szkoda ciąć.


hihi, zawsze szkoda ciąć, jak młodziutkie - tym bardziej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:15, 17 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jola_M napisał(a)

Kasia, jak widzę takie zdjęcia to się zastanawiam, że jednak te deszczowe scenerie są równie piękne co słoneczne


ta rabata jest cudna, a trawka Raureif bardzo mi się podoba - muszę poczytać o niej


Polowałam na deszczowe w słońcu, ale jak na złość nie chciało wyjść na sesję

Raureif szybciutko rusza, jest taka fajna zwiewna, ma delikatne paski na listkach, ale to widać z bliska, bo z daleka się zlewają Polecam!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:16, 17 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Super


Ano! Co prawda nie widziałam momentu konsumpcji, ale grasują po krzaku
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AnnaMS 17:17, 17 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kasia_CS napisał(a)


Hihi, to wiem, ale zostawiłam, żeby nie zapomnieć i nie zadeptać a wcześniej jeszcze miały ciut życia w tych badylkach, więc czekałam cierpliwie.. no powiedzmy, że cierpliwie.. podkopałam tę różę, żeby zobaczyć, czy w ogóle korzenie jakieś wytworzyła.. a ona pod ziemią 5 pędów nowych miała

Jeżeli ma pięć pędów pod ziemią to znaczy że podkładka wypuściła a nie róża ta szlachetna, ciekawe z jakiej róży dzikiej zrobiono podkładkę, jeżeli róża szlachetna wypuściła listki to pędy z podkładki trzeba wyciąć bo zdominuje różę szlachetną.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Anda 17:22, 17 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Niekoniecznie, to zalezy z ktorego miejsca puscila, okulizacji czy pod nia. Jesli pod nia, to sa to dziki, jesli nad, to roza szlachetna. Dziki latwo poznac jak juz troszke podrosna. Dziki rosna o wiele szybciej od czesci szlachetnej i lepiej je wyrywac z miejsca, w ktorym rosna, niz wycinac. Po wycieciu odrosna.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AnnaMS 17:35, 17 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Anda napisał(a)
Niekoniecznie, to zalezy z ktorego miejsca puscila, okulizacji czy pod nia. Jesli pod nia, to sa to dziki, jesli nad, to roza szlachetna. Dziki latwo poznac jak juz troszke podrosna. Dziki rosna o wiele szybciej od czesci szlachetnej i lepiej je wyrywac z miejsca, w ktorym rosna, niz wycinac. Po wycieciu odrosna.

Tak, to prawda, trzeba sprawdzić, moje dziki były długie, cienkie i prawie bezkolcowe, ale to zależy od podkładki.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies