Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

AnnaMS 16:38, 16 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Tak, wytnij, to są już suche pędy, nic z nich nie będzie.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Anda 16:40, 16 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Kasia_CS napisał(a)

Ale ciachnąć tuż nad ziemią, czy nawet wgłąb spróbować?


Możesz wejść trochę w ziemię Zeby nic nie wystawało.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 16:57, 16 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Purple Sensation śliczne. U mnie Gladiatory po 3 latach zastrajkowały i tylko listki pokazały a kwiatu zero ;( a takie ładne były.

Się zastanawiam czy ten Williamek to z podkładki nie wybija... nie chcę cię martwić ale dobrze to nie wygląda.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 18:35, 16 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaMS napisał(a)
Tak, wytnij, to są już suche pędy, nic z nich nie będzie.


Hihi, to wiem, ale zostawiłam, żeby nie zapomnieć i nie zadeptać a wcześniej jeszcze miały ciut życia w tych badylkach, więc czekałam cierpliwie.. no powiedzmy, że cierpliwie.. podkopałam tę różę, żeby zobaczyć, czy w ogóle korzenie jakieś wytworzyła.. a ona pod ziemią 5 pędów nowych miała
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:38, 16 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)


Możesz wejść trochę w ziemię Zeby nic nie wystawało.


Niech nieco podeschnie i się tym zajmę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:44, 16 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Purple Sensation śliczne. U mnie Gladiatory po 3 latach zastrajkowały i tylko listki pokazały a kwiatu zero ;( a takie ładne były.

Się zastanawiam czy ten Williamek to z podkładki nie wybija... nie chcę cię martwić ale dobrze to nie wygląda.


Gladiatory i Mount Everest kupiłam tylko ze względu na promo, bo tak, to szkoda kasy.. i tak nie są u mnie tak spektakularne jak na zdjęciach. PS w większości mi powtórzyła kwitnienie, część chyba się rozmnożyła, więc to jest lepsza inwestycja.

William wzbudza we mnie niestety te same obawy, że to podkładka

Najbardziej mnie wkurza, że jestem z nim 2 sezonu do tyłu, bo plan już dawno był na niego, a ja się nie mogłam zdecydować

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 10:17, 17 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)

A wiesz, że jak szukałam odmiany na cisowy wykrzyknik, to właśnie sobie z Twojego wątku spisałam ? Były jeszcze cisy David, może głupio zrobiłam, że nie wzięłam.. ale one większe od Wojtków i się przestraszyłam Coś ze swoimi robisz? Przycinasz?

W zeszłym roku lekko przycięłam wyciągnięte pędy, w tym dam im podrosnąć Moje też jeszcze młodziutkie, szkoda ciąć.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Jola_M 10:33, 17 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Kasia_CS napisał(a)




Kasia, jak widzę takie zdjęcia to się zastanawiam, że jednak te deszczowe scenerie są równie piękne co słoneczne

Kasia_CS napisał(a)



ta rabata jest cudna, a trawka Raureif bardzo mi się podoba - muszę poczytać o niej
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Kasia_CS 11:27, 17 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Melduję wszem i wobec, że larwy biedronek pałaszują!! ale jestem happy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 11:30, 17 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Super
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies