Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 01:05, 08 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
jolanka napisał(a)
Ja nic już w tymroku nie kupuję


A jakieś różyczki w ogóle kupowałaś w tym sezonie? Trochę brak mi Twojego abecadła...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 01:06, 08 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Ale to m. był sprężyną


Hihi, Twój eM to w ogóle różany gość sam dopytuje, kiedy do szkółki pojedziecie i w ogóle
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 01:08, 08 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaMS napisał(a)
Taak, wszystkie tak mówią ... "ja już nic nie kupię" a różyczkę już przechodziłam to się nią nie zarażę
Piękne masz Kasiu te róże, trawy, rozchodniki - ja też lubię te zwykłe, hortensje
Tak u Ciebie romantycznie, dziewczęco, delikatnie


Dzięki Aniu!!

Ja różyczkę przechodziłam jako dziecko i w dorosłym życiu widzisz jaki nawrót nastąpił nie zna się dnia ani godziny
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 09:32, 08 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)
Jeszcze kilka z wczoraj




4 razy czytam datę na poście ,żeby gafy nie popełnić i oczom nie wierzę. Zdjęcia z 06.10 a u Ciebie pełnia lata. Gdzie tu sprawiedliwość Pięknie Kasiu.
p.s Jak tam arbuzek ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 21:44, 08 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)


4 razy czytam datę na poście ,żeby gafy nie popełnić i oczom nie wierzę. Zdjęcia z 06.10 a u Ciebie pełnia lata. Gdzie tu sprawiedliwość Pięknie Kasiu.
p.s Jak tam arbuzek ?


Hakonka taka soczysta i zakłóca odbiór jesieni
Dziękuję :*

Arbuzek od rozpakowania nieco podrósł i ma już rok i 4 miesiące rośnie mi mała diablica z charakterkiem
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anabuko1 09:10, 09 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Kasia_CS napisał(a)
Jeszcze kilka z wczoraj





To niestety w pelnym słoncu, więc niezbyt atrakcyjnie, ale to starsze kępy raureif dla Ani - Kwartecika - w przyszłym sezonie chyba będę w nich jakieś roszady robić i nieco odświeżać

Piękne
Ja też juz w tym roku nic nie kupuję .
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
galgAsia 10:42, 09 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Taaa… ale zaraz zaczną się przedsprzedaże w sklepach internetowych No i to się będzie liczyło jako rok przyszły, of course
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
kwartet 17:29, 09 paź 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Dzięki o te mi właśnie chodziło,tylko mi jeszcze powiedz czy one zrobiły się takie żółtawe czy może to zdjecie w ostrym słońcu tak przekłamuje.
Wy mi tu o nic nie kupowaniu nie mówcie przecież wszystkie na okrągło coś jeszcze znoszą.
galgAsia 17:44, 09 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiu, ta montana to tak w pełnym słońcu Ci rośnie? czy dlatego, że odmiana, nie gatunek...?
Aniu - Kwartet, no przecież wiesz dobrze, że się nie da... To jest ogrodniczy zakupoholizm . Zapraszam do mnie po nowego chlebka mniam-mniam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zana 23:40, 09 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasia_CS napisał(a)
To różyczka pod szyldem "angielska pachnąca" Wyglądała mi na Princess Aleksandrę of Kent, zapach też wydawał się akuratny, więc... wzięłam





Ależ Ci się pięknie to ujęcie udało.
Z kilku ostatnich stron wnioskuję, że Twoja różyczka to już stan przewlekły, żadna służba zdrowia nie pomoże, nie zaradzi, budżet NFZ nie nastarczy ze środkami na leczenie.
Chyba zimą będę te wszystkie zaległości z dwóch miesięcy czytać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies