Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Magleska 19:51, 15 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Kasiu zrób dzieciaczkom piaskownicę -będą mieć zajęcie ,a Ty chwilę dla siebie

jakaś wiosna bardziej u Ciebie zaawansowana śliczne obrazki

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 20:04, 15 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Hej Kachna! Ogród nie zając, nie ucieknie. O. też nie . A u Ciebie posprzątane, pocięte i kwitnące .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 21:34, 15 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Helen napisał(a)

Hej Kasia, fajnie że się pokazałaś, chociaż czas taki niefajny.
Bardzo mi się podoba to zdjęcie, zestaw do zgapienia, cudo.
Pozdrawiam


Hej Helen, dobrze tak choć na chwilę się przywitać z Wami..

A zestaw dość zwykły i łatwy do zrobienia-buksy, stipa, brązowa trawka i voila wiosną króluje gąszcz exoticow i jest dość spektakularnie wtedy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Helen 21:37, 15 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8305
Pięknie, pięknie, pięknie. I faktycznie prosto.
____________________
Helen - Hortensjowo
Kasia_CS 21:39, 15 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
galgAsia napisał(a)
Cześć, Kasiu
Teraz na wiosnę różne miśki się budzą , więc nie masz powodu do wstydu, że Cię nie było.
Wiosna jest piękna, pokazuj, co tam masz, będziemy się napawać.


No pierwsze koty za płoty, teraz więcej czasu za dnia w domu, bo na opiece na dzieci jestem od czwartku. Może coś nadrobię, bo chociaż tak na dwór z dziećmi powychodze-zawsze to coś się zrobi na bieżąco.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:49, 15 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
Kasiu zrób dzieciaczkom piaskownicę -będą mieć zajęcie ,a Ty chwilę dla siebie

jakaś wiosna bardziej u Ciebie zaawansowana śliczne obrazki

buziaki


Wiesz jak ja się trzymałam przez ostatnie lata i zarzekałam, że piaskownicy mieć nie będę? Ale to, co Kajka wyprawia w domu mnie skutecznie przeraża, co zostanie z ogródka w sezonie ogrodowym

No i myśl o tym, że trochę będę mieć czasu na ogródkowanie mnie bardzo kusi

No tulipany są mocno zaawansowane, ale to te wczesne- na innych rabatach są inn we odmiany i mają o wiele mniejsze liście.

Buźka!

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:54, 15 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
Hej Kachna! Ogród nie zając, nie ucieknie. O. też nie . A u Ciebie posprzątane, pocięte i kwitnące .


Hej Kasiu! Powiem Ci, że Twój wątek tak pędzi, że co próbuje coś podczytać, to muszę cofać się o tyle stron, że nie daje rady widziałam, że już zakupy wiosenne zaczęłaś nawet!

Ja tak co wyjdę na parę minut, to tu coś w locie ciachnę, tam coś podejrzę, ale pracy jeszcze sporo- tej wczesnowiosennej.
Myślę, czy jeszcze jest sens stosować promanal, bo na Kubie palmowym pąki pękają, a widzę już jakaś szarańczę-może ją zadusi...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:59, 15 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Na razie z rzeczy zrobionych: wycięta większość bylin, część traw, podsypałam nawozem cebulowe. Chciałabym jeszcze obornik podłożyć wokół róż i niektórych innych roślin.

Jestem trochę podłamana moimi kiedyś pięknymi szałwiami. Ledwo startują, bo tak je sesleria zagłuszyła w zeszłym roku, że niemal zaczęły zanikać. Marnie to wygląda. Muszę podzielić seslerie jak się zrobi nieco cieplej.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Johanka77 22:47, 15 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O Bosz! Toż u Ciebie już full wiosna!!!
Taaaakie hortki...? Moje jeszcze pąków nie pokazały...
No i Twoje cebulowe dużo większe od moich. Pięknie!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
inka74 09:07, 16 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Kasia, piękna wiosna u ciebie. Co do reszty- tak czasami w życiu bywa, że nie można robić tego co się chce. Forum nie ucieknie. Ogród też nie. Piaskownica czy taki mini plac zabaw, nawet w formie domku i małej zjeżdżalni t fajny pomysł na posiadanie dzieci pod ręką na ogródku.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies