Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 23:12, 09 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I już ostatni rzut


Dziękuję za uwagę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 23:17, 09 maj 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiula, jakież masz cudne tulipanowo

Ale jakie ja tu wieści doczytuję, wielkie gratulacje. Kolejne arbuziątko nam się szykuje

Śliczne kadry Kasiu, mega moc w tych tulipanach.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 23:19, 09 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anula, Ty u mnie a ja akurat u Ciebie No kolorowo się u mnie zrobiło teraz

Dzięki serdeczne za gratulacje Za nieco ponad 2 miesiące powitamy Dziewuszkę (ponoć )
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Helen 05:33, 10 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Kasiu, macham i ja. Cudny masz ten ogródeczek. O nowinach nie wspomnę, gratulacje
____________________
Helen - Hortensjowo
Gosiek33 05:48, 10 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Subtelnie i delikatnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sarenka 07:44, 10 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Te maleństwa śliczne. Wiosna w pełnym rozkwicie u Ciebie
Nie pamiętam czy gratulowałam jeśli nie to gratuluję
Dobrego dnia Ci życzę
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 05:54, 11 maj 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Tulipany królują. Śliczne są. Widzę że róże całkiem duże ci się ostały. Ja na 5-10 cm musiałam ciąć, nawet pnące. Jestem ciekawa tej Elizabeth. Widziałam ją w pąkach ale bez kwiatów jeszcze

Niestety i u mnie padł klon Orange Dream. Ta sama partia co u ciebie bo razem kupowałyśmy. Podejrzewam werticiliozę. One chyba już przy zakupie nie do końca były zdrowe ( twój szybciej zachorował
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 06:57, 11 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Tulipany królują. Śliczne są. Widzę że róże całkiem duże ci się ostały. Ja na 5-10 cm musiałam ciąć, nawet pnące. Jestem ciekawa tej Elizabeth. Widziałam ją w pąkach ale bez kwiatów jeszcze

Niestety i u mnie padł klon Orange Dream. Ta sama partia co u ciebie bo razem kupowałyśmy. Podejrzewam werticiliozę. One chyba już przy zakupie nie do końca były zdrowe ( twój szybciej zachorował


Zrobię dziś zdjęcia Elki, bo wczoraj rozchyliła kilka kwiatów obiecująca jest jeszcze nowe miejsce przy czerpni dla niej znalazłam-w miejsce róży, która chorowała 2 sezon z rzędu na rdzę. Swoją drogą, czy magnolii to jakoś nie zaszkodzi? Będę tam wymieniać i tak sporo ziemi. Ale chyba lepiej tu, bo rzadko tam coś robię i depczę na różance, niż lokalizacja pół metra od szpaleru tuj i niecały metr od Hakuro...

Mazan mi jako antraknozę to zdiagnozował przy kloniku. Szkoda rośliny noooo.. tym bardziej, że zawsze to parę groszy w plecy, coś w go miejsce trzeba kupić znowu... Ja muszę zrobić wreszcie małą rozpierduszkę pod grabami, bo rosną kolejny sezon prawie niekwitnące białe hortki(nawet po łagodnych zimach). Radzą sobie hosty, wiadomka ale chciałabym urozmaicić i jakieś piętro średnie dorzucić.

Swoją drogą w suchym też brunnery dadzą radę, prawda? Bo mam jeszcze taki pasek ziemi niczyjej na coś niskiego.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Agatorek 08:53, 11 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Śliczne fotki. Przepiękne są te podwójne tulipany.

Też jestem ciekawa tej Elisabeth, mam na nią chrapkę i miejsce wybrane już nawet. Tylko muszę się przejechać do szkółki.

A w tych donicach na tarasie, to co to jest? Bez?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasia_CS 15:21, 11 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Helen napisał(a)
Kasiu, macham i ja. Cudny masz ten ogródeczek. O nowinach nie wspomnę, gratulacje


Dziękuję! i miło mi Cie ponownie gościć

Gosiek33 napisał(a)
Subtelnie i delikatnie

:* i niewiele się u mnie zmienia generalnie, więc jakbym się uparła to mogę zdjęcia z zeszłych lat sukcesywnie wstawiać, hihi

sarenka napisał(a)
Te maleństwa śliczne. Wiosna w pełnym rozkwicie u Ciebie
Nie pamiętam czy gratulowałam jeśli nie to gratuluję
Dobrego dnia Ci życzę

Dzięki Madziu! A maleństwa polecam - są mega wdzięczne, niczym mini rutewki i dość długo te kwiatuszki trzymają o ile pamiętam.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies