Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 07:32, 13 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mirko, takie pędy mam chyba 2 tylko, reszta wygląda normalnie. One są niżej na krzaku. No ale jakieś "witaminki"pewnie się przydadzą. Wszystkie golaski jesienią dostały kompost i obornik do dołka. Niczym konkretnym nie nawoziłam ich od tamtej pory (dostały raz florowit do kwitnących-jedno podlanie i 1 raz gnojóweczkę z pokrzywy przedwczoraj)
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:37, 13 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A to najświeższe zdjęcia moich różanych panienek.

Louis odier potworas nr 1

New dawn potworas nr 2 (choć w sumie to większy potworas od LO)


Cinderella cudna (choć zdjęcie kijowe )


Stefanie Baronin zu Guttenberg mnie zachwyca!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makusia 22:49, 13 cze 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Piękne są róże i za każdym razem, jak widzę je na zdjęciach u kogoś chcę je mieć A potem przychodzi trzeźwość umysłu, że jednak trzeba po kolei robić
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Zana 23:03, 13 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasia, ale zachwycają te Twoje potwory. Szczególnie LO, cudowna! Sąsiedzi to dopiero muszą mieć radochę z Twoich różyczek. A wyobrażam sobie jak Ty się nie możesz na nie napatrzeć i pewnie nawąchać. Cinderella i Stefanka też cudowne. Tak po cichutku to Ci zazdroszczę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
natka098 23:04, 13 cze 2017


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Cudne róże.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Kasia_CS 06:43, 14 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia, przyjdzie czas na wszystko choć ja trochę z różami się spieszylam juz tak koniecznie chciałam

Aniu! Dokładne, cieszę się ogromnie! Sąsiedzi pytają ostatnio, czy da się jakoś podzielić te moje róże, to by posadzili uwierzysz, że prawie nie wącham róż? ale nie dlatego, ze nie lubię.. teraz przy alergii mam tak zapchany nos, że prawie nic nie czuję.. no jak żyć ? No i nie zazdrość, tylko przyjedź powąchać

natka, zachęcam do sadzenia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zagajanka 09:09, 15 cze 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
No i kwitna rozyczki u Ciebie piękne sa.
Stefani lubie wlasnie na etapie delikatnego paka, potem sie robi taka zwyczajna. Luiza O. Szaleje u Ciebie
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
jazzy 09:37, 15 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Przepiękne masz róże! Rzeczywiście potwory
Kora na rabacie powstrzymuje też chwasty, no i wygląda super!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Kasia_CS 12:00, 15 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Janeczko, no doczekałam się różyczek, ogrom radości mi sprawiają dziś otworzył się Goethe-zapowiada się duży kwiat! Szkoda, ze mało pąkow pokazał..

jazzy tak, ja w zeszłym roku miałam korę wszędzie na rabatach, ale część się wymieszala z ziemią, część rabat poszerzyłam, więc zabrakło.. no i zaczyna zje to jakoś wyglądać
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AngelikaX 13:57, 15 cze 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kasia_CS napisał(a)
Ta sama rabata z korą i bez



Niby detal a jaka zmiana, z korą slicznie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies