Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

AngelikaX 16:19, 01 lip 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makuś normalnie oplułam telefon czytając Twoje wpisy, tak mnie rozbawiły u Ciebie zawsze można liczyć na poprawę nastroju nie ma co

Co do klocków cisowych to chyba zaprzestała bym na nich i hakonkach (tylko cebulowe na wiosnę bym dodała). Cisy zgrubną, hakonki masz bujne... ja to już oczami wyobraźni widzę jak te klocki toną w tym morzu hakonkowym

No bo jak by coś dodać i zgrać Endriu z Rafem to ciężko będzie bo oni inne wymagania mają, a ja mimo wszystko harmonię lubię By z lewa i prawa było symetrycznie


ps. I wogóle dzieki za komplementy Wam dziewczęta
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Johanka77 21:42, 01 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
Dziewczyny pytanie.
Nowa rabaty się tworzy przy tarasie. Wystawa hmmm....plecami do południa i tarasu, twarzą na północ,bokiem na zachód. Raczej cień, a w dodatku rośnie tam katalpa. Myślałam o dywanie z Id.
Jakieś inne propozycje?



Hakonechloa Macra Beni Kaze zdecydowanie poleccam pod. I jeżówki jakieś. I gitara
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:44, 01 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O! A teraz doczytałam o prostokątach.
Fajnie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magara 23:41, 01 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6652
Makusia napisał(a)
Kamila, Juzia- żebyście Wy wiedziała jaka zazdrości mnie pali do tych dziewczyn, co mają wyczucie i wyobraźnię ogrodową!
Siedzi taka Angelika przed kompem, patrzy na fotki nie swojego ogrodu i raz, dwa - takim pomysłem zarzuci, że czapki z głów .
A ja- siedzę na żywo w swoim ogrodzie. Oglądam rabatę z każdej strony po 10 razy, patrzę na całość, w zbliżeniu, w oddaleniu, pod kątem Rafy, pod kątem Endriu- i nic. Dla mnie to nadal kawałek rabaty bez nasadzeń, z catalpą po środku.
Skąd się to bierze? Gdzie ja byłam, jak wyobraźnię, gust i smak ogrodowy rozdawali???

Marta, jak ja Twoją zazdrość rozumiem
I nie wiem gdzie byłaś, ale na pocieszenie Ci powiem, że byłam wtedy dokładnie w tym samym miejscu co Ty I wiem jedno - wzrostu tam też nie dawali albo dla mnie zabrakło
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mikina34 08:03, 02 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Magara napisał(a)

Marta, jak ja Twoją zazdrość rozumiem
I nie wiem gdzie byłaś, ale na pocieszenie Ci powiem, że byłam wtedy dokładnie w tym samym miejscu co Ty I wiem jedno - wzrostu tam też nie dawali albo dla mnie zabrakło

To my w jednej kolejce stałyśmy
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Helen 08:05, 02 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8311
Myślę, że więcej nas jest
____________________
Helen - Hortensjowo
Sanka 14:39, 02 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Helen napisał(a)
Myślę, że więcej nas jest


oj zdecydowanie więcej

____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Makusia 14:41, 02 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gosia, Juzia- rzecz w tym, że jestem apolityczna. Staram się, ale strach włączyć radio/telewizję/internet, żeby jakiś Endriu czy Rafa nie wyskoczył i po angielsku- mniej, lub bardziej płynnie - nie zaczął mówić

Kamilka, też przesadzam, ale powiem szczerze, że nienawidzę przesadzania

Malgol- ja nawet dobrze zgapić nie umiem- i tak się okazuje, że wychodzi dziwnie inaczej

Sylwia, ja się bardzo cieszę, że mądre głowy tu zaglądają i doradzają- gdyby nie One, nadal miałabym kamienne kręgi na ogrodzie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 14:45, 02 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AngelikaX napisał(a)
Makuś normalnie oplułam telefon czytając Twoje wpisy, tak mnie rozbawiły u Ciebie zawsze można liczyć na poprawę nastroju nie ma co

Co do klocków cisowych to chyba zaprzestała bym na nich i hakonkach (tylko cebulowe na wiosnę bym dodała). Cisy zgrubną, hakonki masz bujne... ja to już oczami wyobraźni widzę jak te klocki toną w tym morzu hakonkowym

No bo jak by coś dodać i zgrać Endriu z Rafem to ciężko będzie bo oni inne wymagania mają, a ja mimo wszystko harmonię lubię By z lewa i prawa było symetrycznie


ps. I wogóle dzieki za komplementy Wam dziewczęta


No właśnie dopiero teraz dotarło do mnie, że te prostokąty mają być cisowe- dla Ciebie to pewnie była oczywistość i nie wiedziałaś o co Cię pytam
Ależ mi się podoba ten pomysł! Rewelacyjny koncept! Uwielbiam pomysły, do których nie muszę dojrzewać, tylko taki fiat lux- od razu zwalają mnie z nóg!
A myślisz, ze te prostokąty to powinny być szerokie na dwa cisy, czy na jednego? Cisy sadzić normalnie co 50 (70) cm, czy bliżej?

Angi jesteś Wielka!!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 14:47, 02 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Johanka- no zdecydowałam się (i ów proces decyzyjny trwał jakieś 5 sekund ) na plan Angeliki- bardzooooo mi się podoba! Jeżówki też wyglądałyby fajnie, tylko zima pusto kompletnie

Magara, Monia, Helen, Sanka- nie ma sprawiedliwości na tym świecie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies