Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak to wszystko ogarnąć?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to wszystko ogarnąć?

Lolanka 16:45, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Przejrzałam wątek tylko pobieżnie się przyznaję, doradzić to pewnie nic nie doradzę bo sama raczej raczkuję Bardzo fajnie się zapowiada.

Aaa i chyba masz bardzo podobne płyty na tarasie jak ja. Tylko, że u Ciebie dużo lepiej wyglądają
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Monia81 11:35, 25 lip 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7964
Wątek przeczytałam, bo fajnie się czyta, padło wiele mądrych słów, spostrzeżeń okolica wśród pól, niezamieszkana, super... już widać, że podchodzisz do tworzenia Swojego pięknego zakątka z wyczuciem, jeśli mogę to chętnie będę cię odwiedzać i podglądać pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Lulilaj 11:47, 25 lip 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
TeresaK napisał(a)




Tereniu Ambrowiec cudo. Pęknie się prezentuje na tej rabacie
Ale gonisz dziewczyno
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
12:05, 25 lip 2017
TeresaK napisał(a)
Dzięki Moniko. Zamiast tego żywotnika wschodniego Aurera Nana kulki z Danicy... dobry pomysł. Wiosną tulipany, a co latem, żeby ożywić trochę tę rabatę..

Może carexy żółte albo żurawki bordowe?
sylwik69 16:32, 25 lip 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ja też jestem za rozplenicami pod śliwami i cebulowymi piękne drzewa gratuluję
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Toszka 16:40, 25 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
TeresaK napisał(a)
(...) Ja też myślę o przycięciu moich śliw. Zastanawiam się czy nie mogłabym tego jeszcze teraz zrobić


Absolutnie teraz! Letnie cięcie jest korygujące. Formujące koronę. Natomiast wiosenne pobudza do wypuszczenia wilków - mocnych nowych gałęzi.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
siakowa 21:53, 25 lip 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
TeresaK napisał(a)
Dziękuję Asiu. Myślę, że najładniejsze byłyby w jasnym kolorze. Ale na razie tam jest bardzo słonecznie. Nie wiem, czy dadzą radę.

znam.to zdjęcie
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
TeresaK 22:35, 25 lip 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Moniko81 - bardzo dziękuję za tyle miłych słów, nie wiem czy na nie zasługuję. Oczywiście będzie mi bardzo miło, jeżeli będziesz mi kibicować w tworzeniu mojego zakątka. A tworzę go tak jak potrafię; bardzo dużo nauczyłam się tutaj na Ogrodowisku, podglądając piękne ogrody, słuchając rad wspaniałych osób, zaglądając do wątków tematycznych... ciągle się uczę i sprawia mi to ogromną radość. Pozdrawiam

Asiu - cieszę się, że Ambrowiec podoba się. Teraz tylko muszę wszystko zrobić, żeby się przyjął i cieszył moje oczy jak najdłużej

MonikoA - rozmyślam nad carexami, żurawki chodzą mi po głowie od samego początku, a ostatnio pojawiły się rozplenice... muszę to przespać

Sylwia - miałam czekać do jesieni, ale trafiłam na drzewka w donicach, spodobały mi się, więc trafiły obok tarasu... o rozplenicach myślę

Toszko - od Ciebie uczę się najwięcej i za to bardzo dziękuję. W sobotę skoryguję trochę moje Pisardii. Nie bardzo wiem co zrobić z Ambrowcem. Czy nie powinnam dolnych gałęzi usunąć? Chociaż przyznam, że taki nawet mi się podoba

Kasiu - świat jest mały
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Toszka 09:18, 26 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ambrowca zostaw spokoju - wybierający darczyńca miał świetny, wysublimowany gust. Obciąć zawsze zdążysz.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
TeresaK 10:00, 26 lip 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Haniu - tak zrobię... dziękuję za komplement
Samo drzewko już ja wskazałam palcem. Darczyńcy nie potrafili tego zrobić, bo jak twierdzili - nie znali się
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies