Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 20:32, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Bydlątko rozwalil system hihihi powiem ci ze jak na bydlo przystalo jest zacny a co do zdjec przed i 2 lata po wowwww szok i niedowierzanie ze to te same roslinkiii rozchodniki na tym zdjeciu jakie odmiany ?

Dzięki hihi
Oj dla mnie to też nie do uwierzenia, że przez zaledwie dwa lata tak się wszystko Rozrosło. Wiosną będę rozsadzać miskanty bo duszą już drzewa na tej rabacie, nie widać ich w ogóle a są trzy
Rozchodniki to odmiana Matrona, te bordowe.
____________________
Kasiolaaa 20:46, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Jednak matrona jest piekna mam tylko 2 sadzonki ale na wiosne dokupie jeszcze 3 bo warto ja bede sadzic wzdłuż betonowego plotu taką L Elką trawy pozniej chcem przed trawami roze na ktore czekam i doczekac sie nie mogę a przed rozami niskie trawy rozchodniki jezowki szalwia omszona itp na wiosne tak jak doradzilas posadze trawnik
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 20:49, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Jednak matrona jest piekna mam tylko 2 sadzonki ale na wiosne dokupie jeszcze 3 bo warto ja bede sadzic wzdłuż betonowego plotu taką L Elką trawy pozniej chcem przed trawami roze na ktore czekam i doczekac sie nie mogę a przed rozami niskie trawy rozchodniki jezowki szalwia omszona itp na wiosne tak jak doradzilas posadze trawnik

Kochana, nie kupuj, wyślę Ci wiosną tylko się upomnij. On mi się tak rozrósł, że pożera wszystko i biedne rozplenice ściśnietę. Chętnie podzielę się z Tobą
Bardzo fajna rabata wyjdzie, tylko pamiętaj że te rozchodniki niskie nie rosną. Jutro Ci pomierzę ile mają wysokości bo szkoda, żeby zasloniły róże.
____________________
mrokasia 20:56, 17 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
effka napisał(a)

Kochana, nie kupuj, wyślę Ci wiosną tylko się upomnij. On mi się tak rozrósł, że pożera wszystko i biedne rozplenice ściśnietę. Chętnie podzielę się z Tobą
Bardzo fajna rabata wyjdzie, tylko pamiętaj że te rozchodniki niskie nie rosną. Jutro Ci pomierzę ile mają wysokości bo szkoda, żeby zasłoniły róże.


U Ciebie rozchodnik pożera wszystko a u mnie rozplenice .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasiolaaa 21:00, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewuniu ja bardzo chetnie przyjme matronke kurcze to niezle one sa ze tak wybujale rosna zaraz jak ja ponasadzam to bedzie kupa smiechu a za rok cala rabata do przemeblowania haha
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 21:06, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


U Ciebie rozchodnik pożera wszystko a u mnie rozplenice .

Rozplenice walczą o przetrwanie, są spore i tworzą wewnątrz rabaty taki kołtun rozchodnikowo-rozplenicowy. Wiosną wszystko o połowę do redukcji
____________________
eVka 21:07, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewuniu ja bardzo chetnie przyjme matronke kurcze to niezle one sa ze tak wybujale rosna zaraz jak ja ponasadzam to bedzie kupa smiechu a za rok cala rabata do przemeblowania haha

Jutro pomierzę co ile je optymalnie sadzić, żeby było ok a nie co chwilę rozsadzać hehe.
____________________
zszywka 23:00, 17 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Jakie ładne widoczki trzy brzózki będą wyglądać super, sama w tym sezonie nabyłam właśnie 3 i posadziłam co 3 m. Takie trzy co trzy i trawy super wyglądają
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Kasiolaaa 03:45, 18 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ja tez lubie brzozy dla mnie to szlachetne drzewa ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 10:52, 18 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
zszywka napisał(a)
Jakie ładne widoczki trzy brzózki będą wyglądać super, sama w tym sezonie nabyłam właśnie 3 i posadziłam co 3 m. Takie trzy co trzy i trawy super wyglądają

Dzięki Ty masz 3x3 a ja będę miała 3x2
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies