Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 14:09, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Makusia napisał(a)


Zachowania obsesyjno- kompulsywne Napadowa silna potrzeba pracy w ogrodzie
No i dobrze!

Zdrówka!

Oj tak, to cała ja! Może ta gorączka wczoraj to właśnie przez niemoc pracy w ogrodzie
____________________
eVka 18:30, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jesienne liście, niemożliwe piękne! To wiśnia Rojay Burgundy, której liście jesienią jaśnieją i z ciemnego bordo robią się czerwone.




____________________
Wiolka5_7 18:46, 16 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Kurczę Effcia to niech te tuje i drzewa rosną jak najszybciej

Też mam okno sąsiada z widokiem na naszą działkę i póki co posadziłam tuje....i Też jestem wkurzona, wrr....no ,ale tego nie zmienię...już się w sumie przyzwyczaiłam...

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnnaCh 18:52, 16 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łączę się w bólach
Wiesz u Ciebie orzynajmniej normalny dom...
Dołem zarośniesz, a na górze będą tylko spać. U mnie za to wielkie panoramiczne okno na pięterku mnie trochę przeraża. To okno jest chyba szersze, niż mój dom
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 19:11, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Kurczę Effcia to niech te tuje i drzewa rosną jak najszybciej

Też mam okno sąsiada z widokiem na naszą działkę i póki co posadziłam tuje....i Też jestem wkurzona, wrr....no ,ale tego nie zmienię...już się w sumie przyzwyczaiłam...


Oj Wiolu, niech rosną rosną Też muszę się przyzwyczaić do tych domów, pewnie z czasem przestanę je widzieć, tak jak te dwa z boku ogrodu.
____________________
eVka 19:12, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
Łączę się w bólach
Wiesz u Ciebie orzynajmniej normalny dom...
Dołem zarośniesz, a na górze będą tylko spać. U mnie za to wielkie panoramiczne okno na pięterku mnie trochę przeraża. To okno jest chyba szersze, niż mój dom

Tak, te obok Ciebie jest duuuży, chociaż te dwa moje razem na jedno wychodzi
Może tam firma będzie a nie dom prywatny, w tym domu obok Ciebie?
____________________
Johanka77 19:17, 16 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
Wracając do tematu Doorenbosów na wjazdowej, pomierzyłam wszystko i wyszło mi, że jak bym wsadziła je między kosodrzewiny wyjdzie odległość od brzegu podjazdu 1.5 m a odległość między drzewami co 1.3 m Wiem, że bardzo blisko i gęsto będzie ale w sumie czemu nie. Stworzą fajny szpaler drzew. Z tyłu kilka metrów dalej są dwie sosny, nie będą sobie przeszkadzać nawzajem. W zagajnik brzozowym za różanka (widać je na dalszym planie zdjęcia mam sześć Doorenbosów posadzonych co 1.6 m.

Aktualne fotki tej rabaty, zaznaczyłam kreskami brzozy.



O proszę!
Super!

Ja tam mam bardzo blisko siebie brzozy, ale one są takie fajne zwiewne, że ro zupełnie nie przeszkadza.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
AnnaCh 19:18, 16 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dom U mnie nie można firm mieć na osiedlu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Johanka77 19:19, 16 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Margerytka40 napisał(a)
Jeśli chodzi o bordo to ja jestem na nie


Ja także jestem na nie...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 19:32, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


O proszę!
Super!

Ja tam mam bardzo blisko siebie brzozy, ale one są takie fajne zwiewne, że ro zupełnie nie przeszkadza.

Dzięki za opinie, będą Doorenbosy sztuk trzy i chyba białe wyższe róże między liliowcami
Też mi się wydaje, że akurat w przypadku brzóz odległości nie mają aż takiego dużego znaczenia, bo w przyrodzie one często rosną dosłownie jedna przy drugiej.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies