Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 21:24, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia mucha nie siada cos fantastycznego cudnie poprostu wiosna pełną para kochana❤

Kasiu, dziękuję Ci kochana Jak jutro będzie ładna pogoda pochwalę się kancikami zostały mi tylko króciutkie kawałki rabat i gotowe
Wiosna pełną parą a moje magnolię przemarzły i żadna nie kwitnie. Chyba nie potrzebnie je okryłam bo może uszkodziłam pąki
____________________
AnnaCh 21:27, 17 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No ale porządeczek
Mnie pielenie uspokoja jak jestem wkurzona, odstersowuje mnie w ogóle grzebanie w ziemi, a w obecnych czasach stresów dużo, to i powinnam grzebać sporo, ale niestety...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 21:40, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Ależ u Ciebie wiosna zaawansowana. Pięknie.

Czy Lucas trzymał zaschnięte liście zimą?

Dzięki Zana chociaż jak patrzę na zeszłoroczne fotki z tego czasu to ogród jest tydzień do tyłu w porównaniu do zeszłego roku. I ta susza, przerażające to jest.
Lucas trzymał brązowe suche listki.
____________________
Kasiolaaa 21:47, 17 kwi 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewciu wobec tego czekam z niecierpliwoscia na foto kancikow
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 22:13, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
No ale porządeczek
Mnie pielenie uspokoja jak jestem wkurzona, odstersowuje mnie w ogóle grzebanie w ziemi, a w obecnych czasach stresów dużo, to i powinnam grzebać sporo, ale niestety...

Dzięki, staram się, chociaż dzisiaj eMek stwierdził, że przeginam i szukam na siłę roboty w ogrodzie, tnąc te kanty od linijki sto razy. Ma rację, szukam roboty bo to pozwala minie zwariować pracując zdalnie w domu. Czekam tylko do godz. 15-16 obiad i fruuu do ogrodu.
Jutro sobota, więc od rana zamierzam tyrać w ziemi i koniec!
Czemu nie możesz grzebać sporo w ziemi?
____________________
eVka 22:14, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewciu wobec tego czekam z niecierpliwoscia na foto kancikow

Jak tylko skończę i na finito przelecę nożyczkami wystające włoski trawkowe od razu cykam fotki
Całuski!
____________________
AnnaCh 22:29, 17 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
effka napisał(a)
Czemu nie możesz grzebać sporo w ziemi?
Bo mnie właśnie zdalna praca wykańcza. Czekam też na jutro, mam nadzieję, że podziałami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 22:42, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
Bo mnie właśnie zdalna praca wykańcza. Czekam też na jutro, mam nadzieję, że podziałami

dzisiaj zapowiedziałam mężowi, że się zmieniamy, on bierze urlop bo zdalnie pracować nie może a ja idę do pracy 8-16, cisza, spokój, biuro, żadnych dodatkowych obowiązków typu lekcje, jedzenie, mamo pobaw się że mną etc. Oj ja domowniczką nie jestem
Jutro sobota!!! Aniu poszalejemy w ogrodzie!
____________________
Zana 22:45, 17 kwi 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
U mnie szczególnie panowie garną się do przyjeżdżania do biura i uciekają od home office.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
eVka 22:51, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
U mnie szczególnie panowie garną się do przyjeżdżania do biura i uciekają od home office.

U nas w firmie prawie sami faceci teraz a baby w domach z dziećmi... na home office... Ehh, same sobie jesteśmy winne
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies