Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Zana 22:53, 17 kwi 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
effka napisał(a)

U nas w firmie prawie sami faceci teraz a baby w domach z dziećmi... na home office... Ehh, same sobie jesteśmy winne


No bo to właśnie o te dzieci się rozchodzi. Panowie nie wyrabiają psychicznie na dłuższą metę z własnym potomstwem
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 22:56, 17 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A u mnie i ja o M w domu. Tyle, że mój M ogarnia zdalne nauczanie w dwóch szkołach praktycznie sam, a teraz nawet radę pedagogiczną jako telekonferencję przygotowuje, nie ma ostatnio czasu zjeść nawet. Chciałam pracować zdalnie, żebym mogła więcej z Jaśkiem siedzieć
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 23:01, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)


No bo to właśnie o te dzieci się rozchodzi. Panowie nie wyrabiają psychicznie na dłuższą metę z własnym potomstwem

No tak, mi też łatwo nie jest bo ja typem raczej męskim jestem, dlatego tylko jedno dziecko na stanie.
____________________
eVka 23:07, 17 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
A u mnie i ja o M w domu. Tyle, że mój M ogarnia zdalne nauczanie w dwóch szkołach praktycznie sam, a teraz nawet radę pedagogiczną jako telekonferencję przygotowuje, nie ma ostatnio czasu zjeść nawet. Chciałam pracować zdalnie, żebym mogła więcej z Jaśkiem siedzieć

Nauczyciele mają teraz ciężko, widzę ja Julki nauczycielka ogarnia te lekcje i jestem pełna podziwu za tą pracę. Jejku ja to do dzieci nie mam totalnie cierpliwości...
Mi jest najciężej jak pracuję a córa chce się akurat bawić ze mną albo chce pogadać etc. Psychicznie siebie z tym nie radzę
No nic, nie ma co narzekać głową do góry i do przodu!
____________________
Kasiolaaa 06:25, 18 kwi 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 21:46, 18 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kanciki zrobione w całym ogrodzie ozdobnym, jeszcze przy warzywniku zostało wyrównać ścieżkę trawiastą, trochę podlewałam i dzień minął Tak mi się teraz ogród podoba z tymi równiutkimi kantami, że się napatrzeć nie mogę. Niestety skończyłam późno wieczorem i fotek już nie zrobiłam.
Zachciało mi się jakiś bylinek na obwódki bo żurawki mnie niemiłosiernie wkurzają, są brzydkie, wypiętrzone, wyglądają jak by je coś podjadało ale robali nie widziałam w ziemi. Jutro zrobię fotki, może coś doradzicie

____________________
Wani 23:25, 18 kwi 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
effka napisał(a)
Kanciki zrobione w całym ogrodzie ozdobnym, jeszcze przy warzywniku zostało wyrównać ścieżkę trawiastą, trochę podlewałam i dzień minął Tak mi się teraz ogród podoba z tymi równiutkimi kantami, że się napatrzeć nie mogę. Niestety skończyłam późno wieczorem i fotek już nie zrobiłam.
Zachciało mi się jakiś bylinek na obwódki bo żurawki mnie niemiłosiernie wkurzają, są brzydkie, wypiętrzone, wyglądają jak by je coś podjadało ale robali nie widziałam w ziemi. Jutro zrobię fotki, może coś doradzicie



Też dziś walczyłam z kancikami I kopałam, kopałam.... i jeszcze kopałam Może przez to kopanie kanciki wyszły mi takie sobie. A może dlatego że to w części warzywnej więc się niewystarczająco starałam Jutro ciąg dalszy.
Będę się przyglądać co wybierzesz zamiast żurawek, u mnie też w tym roku wypadną.
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Johanka77 23:59, 18 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kochana, jaki Ty masz ład i porządek w ogrodzie!
Bardzo mi się podoba

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasiolaaa 06:40, 19 kwi 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewuś ja to nie przepadam za zurawkami u kogos mi sie podobaja juz u mnie niekoniecznie z tymi kancikami napewno jest wiele uroku
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Milka 10:15, 19 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)
Praca zdalna ma jednak kilka plusów, np. taki

Widok z okna przy biurku



Pozdrawiam wszystkich pracujących w domu i nie tylko!

Miły widok dla oka, praca lżej idzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies