Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

oliwka 11:57, 13 mar 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
No masz Ewcia ty mi o tych nożycach pisałaś a ja nie zajarzylam i życzeń ci nie złożyłam. Dużo zdrówka i widzę, że prezent idealny dostałaś. Nie wiem tylko czy sąsiedzi nie powinni się obawiać jak się zapomnisz i im też co nieco wytniesz
Niech już się zrobi ciepłej !!!!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 16:37, 13 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Witaj Ewuniu Ja też w tym roku pierwszy raz cięłam trawy nożycami, ja sobie sprawiłam akumulaturowe bo duży ogród i ja prędka jestem Ale ulga podobna do Twojej, zupełnie inna praca, prawda? Pozdrawiam serdecznie!

Witaj Agatko Oj zupełnie inna jakość pracy, ja się trochę bałam akumulatorowych, że będę musiała je często ładować. Powiedz na jak długi czas pracy Twoje nożyce wystarczają?
Pozdrawiam!
____________________
eVka 16:43, 13 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
O jest ten śpioch
Fajnie, że jesteś
Dobrze, że te urodziny miałaś, to chociaż wróciłaś na forum hehe

Nożyce do traw , żywopłotów mam od zeszłego sezonu i powiem, że piękna sprawa. Ja zainwestowałam w akumulatorowe Stihla na wysięgniku bo tuje mam wysokie ale prędzej tak jak i Ty męczyłam się ręcznie
Buziaki

hahaha Daria, z tym powrotem na forum to na razie z doskoku, jeszcze się nie rozkręciłam w pełni.
Właśnie myślałam o takich nożycach na wysięgniku, one są zdejmowane z tej teleskopowego uchwytu? Takie 2w1? Na razie jeszcze nie potrzebuję takich długich ale za kilka lat jak tuje podrosną będę musiała kupić.
Buziaki
____________________
eVka 16:54, 13 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)
No masz Ewcia ty mi o tych nożycach pisałaś a ja nie zajarzylam i życzeń ci nie złożyłam. Dużo zdrówka i widzę, że prezent idealny dostałaś. Nie wiem tylko czy sąsiedzi nie powinni się obawiać jak się zapomnisz i im też co nieco wytniesz
Niech już się zrobi ciepłej !!!!

Kasia! Spokojnie, to taka nie fajna liczba 40-stka więc się nie chwaliłam jakoś specjalnie
Cięłam dzisiaj wszystko jak leci od 10 do 15 non stop.
Padam ze zmęczenia, po zimie brak ogrodowej kondycji
Apropos sąsiadów zdarzyło mi się dzisiaj coś pięknego i miłego Cięłam miskanty na przedpłociu przechodziła kobieta z buldożkami francuskimi, zatrzymała się obok mnie i powiedziała, że kocha mój ogród, jest on dla niej olbrzymią inspiracją i sadzi u siebie wszystko podobnie jak u mnie.
Codziennie spacerując z psami zwalnia na wysokości mojego przedpłocia i podziwia Gracillimusy, tawuły i rabaty wjazdowe
Było mi tak miło!!! Od razu nabrałam werwy do pracy ogrodowej mimo okropnej wietrzej zimnej pogody.
____________________
eVka 18:53, 13 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Czekamy na takie widoki Na razie pusto na rabatach, nie ma co pokazywać

____________________
sylwik69 14:02, 14 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ewa miłe słowa i komplementy zawsze uskrzydlają, szczególnie gdy zawiść i zazdrość wokoło!
Pamiętaj,że życie zaczyna się po 40-stce super wiek dla kobiety!
Mam pytanie: po wertukulacji kiedy sypnąć nawóz na trawnik? pytam jako właściecielkę pięknego trawnika
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Johanka77 14:38, 14 mar 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ewuś Ty masz miłorzęba? Tniesz go jakoś?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Wiolka5_7 17:59, 14 mar 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Piękny ogród zasługuje na pochwały !
Boskie te Twoje fotki bussszzzuuu

Buziaki !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
SlonecznyOgrod 19:35, 14 mar 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)

hahaha Daria, z tym powrotem na forum to na razie z doskoku, jeszcze się nie rozkręciłam w pełni.
Właśnie myślałam o takich nożycach na wysięgniku, one są zdejmowane z tej teleskopowego uchwytu? Takie 2w1? Na razie jeszcze nie potrzebuję takich długich ale za kilka lat jak tuje podrosną będę musiała kupić.
Buziaki

Zdejmowane ale tylko do schowania.
Końcówkę kręcisz pod każdym kątem, jak ci pasuje.

Przyjemne letnie widoczki i sąsiedzi coraz mniej widoczni, w tym roku drzewa nabiorą masy bo już się ukorzeniły dobrze.

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 19:38, 14 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Ewa piękne te letnie kadry
a pokażesz terazniejsze ? plisss
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies