Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 20:53, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)

No właśnie ja mam niedługo urodziny i nie wymyśliłam sobie prezentu jeszcze....

Uuu, to pomyśl pomyśl
____________________
MiluniaB 20:55, 07 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Prawda - pierwszy raz u mnie było cięcie traw nożycami do żywopłotu - super szybko poszło, bez mocowania się i odcisków

Fajnie, że już sezon masz otwarty
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
eVka 20:56, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SylwiaBe napisał(a)
No super prezent te nożyce!
Ja się zbieram u siebie, żeby też obciąć trawy, na szczęście mam mniej niż Ty, ale muszę męża poprosić o pomoc, bo ja nie dam rady.

Powiem Ci, że sama cięłam, kilka ruchów nożyc i po kempie. Mąż mi pomagał wynosić na kompost ucięte łodygi a ja bawiłam się sama nowym nabytkiem. Kilka godzin i ogarnęłam 3/4 ogrodu. W szoku byłam bo w zeszłym roku zajęło mi to kilka dnia ręcznymi nożycami i sekatorem.
Dzięki
____________________
eVka 20:59, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa
Witaj w nowym sezonie widzę ,że prace rozpoczęte na całego
Buziaki

Witaj Madziu Muszę poodwiedzać wasze ogrody, jeszcze u nikogo nie byłam. Może jutro się uda. Musiałam się w końcu zabrać za sprzątanie rabat, bo zawsze o tej porze miałam już czyściutko.
Buziole!
____________________
eVka 21:02, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)


Hej śpiochu zimowy Fajnie, że wróciłaś

Ewuniu, jak miło że zagladasz, aż serce sie raduje jak tyle osób o mnie pamięta Śpiochem zimowym byłam na maxa, nawet do ogrodu nie wychodziłam, jakoś weny nie miałam ale jak już pierwsze ruchy nożyc w ogrodzie zrobiłam, wenę na nowo poczułam Całe szczęście! Jutro po pracy kolejne rabaty bo od czwartku przez tydzień ma padać, więc muszę zdarzyć przed deszczem wszystko uporządkować.
Buziaki!
____________________
eVka 21:09, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
Witaj w nowym sezonie Te nożyce to rewelacja! Też sobie bez nich nie wyobrażam prac wszelakich. A do cięcia traw są po prostu idealne.
Przypomnij mi jaki masz nr Felco?

Iwonko, witaj kochana One są boskie i dlaczego ja ich wcześniej sobie nie kupiłam??!! Nie wiem.
Felco nr 2 do większych dłoni choć moje są maleńkie jak na dorosłego człowieka a tnie mi się nimi wygodnie. Trzeba tylko uważać na niego i nie zostawiać na ogrodzie bo stal szybko czernieje. Jestem bardzo z niego zadowolona.
Pozdrawiam
____________________
eVka 21:10, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
Niezła robota, prezent się udał

Dzięki oj tak tak.
____________________
eVka 21:13, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MiluniaB napisał(a)
Prawda - pierwszy raz u mnie było cięcie traw nożycami do żywopłotu - super szybko poszło, bez mocowania się i odcisków

Fajnie, że już sezon masz otwarty

Milunia, miło Cię zobaczyć na nowym avatarku Dokładnie, szybko i bezboleśnie
Lezaki, krzesła już na trawniku, sezon otwarty. Szkoda tylko, że w nocy ma być - 6! Jak na Wrocław to szokująca temperatura. Zimnica straszna

Pozdrawiam!
____________________
Brzozowadzie... 18:05, 12 mar 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Witaj Ewuniu Ja też w tym roku pierwszy raz cięłam trawy nożycami, ja sobie sprawiłam akumulaturowe bo duży ogród i ja prędka jestem Ale ulga podobna do Twojej, zupełnie inna praca, prawda? Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
SlonecznyOgrod 19:41, 12 mar 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
O jest ten śpioch
Fajnie, że jesteś
Dobrze, że te urodziny miałaś, to chociaż wróciłaś na forum hehe

Nożyce do traw , żywopłotów mam od zeszłego sezonu i powiem, że piękna sprawa. Ja zainwestowałam w akumulatorowe Stihla na wysięgniku bo tuje mam wysokie ale prędzej tak jak i Ty męczyłam się ręcznie
Buziaki
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies