Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Wiolka5_7 19:19, 06 mar 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Super podziałałaś ! ja też w tym roku zakupionymi nożycami ciachałam i trawy i żywopłoty - praca wykonana expresowo jeszcze muszę odkurzacz sobie zakupić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Basieksp 19:22, 06 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Widzę podobną, ogrodową modę na prezenty ja na urodziny dostałam donice takie prezenty naprawdę cieszą no i trafione
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sarenka 20:02, 06 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
effka napisał(a)

Krótki bo tylko 4 noclegi ale zawsze coś

Będę wszystko cięła poza lawendą Właśnie wymyśliłam co chce na zbliżające się urodziny! Nożyce żywopłotowe elektryczne, takie dłuugie! Będę miała czym miskanty ciąć w weekend

No właśnie ja mam niedługo urodziny i nie wymyśliłam sobie prezentu jeszcze....
____________________
Magda W samym sloncu
SylwiaBe 21:14, 06 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
No super prezent te nożyce!
Ja się zbieram u siebie, żeby też obciąć trawy, na szczęście mam mniej niż Ty, ale muszę męża poprosić o pomoc, bo ja nie dam rady.
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Magleska 08:16, 07 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Ewa
Witaj w nowym sezonie widzę ,że prace rozpoczęte na całego
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 08:26, 07 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
effka napisał(a)
Pogoda była okropna, niby słoneczko piękne ale wiało i zimnica okrutna. W zeszłym roku o tej porze cięło mi się dużo lepiej bo ciepełko było. Jutro ciąg dalszy. Wena ogrodowa odzyskana, choć jeszcze z rana nic mi się nie chciało


Hej śpiochu zimowy Fajnie, że wróciłaś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwonka 08:43, 07 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Witaj w nowym sezonie Te nożyce to rewelacja! Też sobie bez nich nie wyobrażam prac wszelakich. A do cięcia traw są po prostu idealne.
Przypomnij mi jaki masz nr Felco?
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Zakrecona 09:20, 07 mar 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Niezła robota, prezent się udał
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 20:51, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Super podziałałaś ! ja też w tym roku zakupionymi nożycami ciachałam i trawy i żywopłoty - praca wykonana expresowo jeszcze muszę odkurzacz sobie zakupić

Wiolu, prawda?! Zupełnie inna jakość pracy takimi nożycami, minutka i cała wielka kępa Memory uciachana. Odkurzacz fakna sprawa, mam taki najtańszy z Obi i daje radę. Najgorsze to sprzątanie suchych liści miskantów z rabat, porozwalały się przez zimę i teraz leżą na rabatach.
____________________
eVka 20:53, 07 mar 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Basieksp napisał(a)
Widzę podobną, ogrodową modę na prezenty ja na urodziny dostałam donice takie prezenty naprawdę cieszą no i trafione

Takie ogrodowe sprzęciki dla mnie to najlepszy prezent. Wolę niż biżuterię, kosmetyki etc. Ten moj Bosch jest genialny. Nie żałuję ani złotówki wydanej.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies