Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 10:21, 11 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)


Tony Halik

Haha, Kasia, w punkt, tak często o moim mężu myślę
Czyli ja Elżbieta Dzikowska??!! musze włosy ściąć
____________________
oliwka 14:08, 11 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
effka napisał(a)

Haha, Kasia, w punkt, tak często o moim mężu myślę
Czyli ja Elżbieta Dzikowska??!! musze włosy ściąć

.... no i długo pożyjesz
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 15:25, 11 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)

.... no i długo pożyjesz

Racja! Lecę do fryzjera
____________________
Magleska 15:31, 11 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18674
Ewa
fajne nowe nabytki ogród prezentuje się bosko ....a jak tam postępy z elewacją na pewno będzie świetnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 15:48, 11 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa
fajne nowe nabytki ogród prezentuje się bosko ....a jak tam postępy z elewacją na pewno będzie świetnie

Madzia, dzięki! Elewacja w końcu nabrała tempa, z dnia na dzień widać mega postępy. Oby tak dalej to w miesiąc będzie gotowa

To fota sprzed 3 dni a dzisiaj już wszystko białe zaraz leci siatka z klejem na styropian i na końcu tynk. Zdecydowaliśmy się na zgaszoną ciepłą szarością biel a wystająca z obrysu budynku część przy tarasie (ta po prawej stronie) będzie grafitowa w ciepłym odcieniu.


____________________
SylwiaBe 17:14, 11 sie 2021


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 859
Widzę Ewcia, że u Ciebie praca wre! Pokaż koniecznie efekt końcowy!
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
eVka 21:12, 11 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SylwiaBe napisał(a)
Widzę Ewcia, że u Ciebie praca wre! Pokaż koniecznie efekt końcowy!

Na pewno się pochwalę
____________________
SlonecznyOgrod 22:07, 11 sie 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ewka fajnie Ci na rowerze, a z tymi kwiatami w koszyku wiklinowym to tak romantycznie też lubię przejażdżki
Ogród Twój prezentuje się doskonale, wszystko się wypasło
Dekoracje ogrodowe bardzo intrygujące (trochę kultury wschodu) dobrze, że dopowiedziałaś skąd to zainteresowanie bo bym myślała... może ogród w stylu japońskim?? fajne są ,woda, klony i rh pomyśl
Umywaleczka-kwietnik też super, pokaż jak tylko zamontujesz

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 08:57, 12 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ewka fajnie Ci na rowerze, a z tymi kwiatami w koszyku wiklinowym to tak romantycznie też lubię przejażdżki
Ogród Twój prezentuje się doskonale, wszystko się wypasło
Dekoracje ogrodowe bardzo intrygujące (trochę kultury wschodu) dobrze, że dopowiedziałaś skąd to zainteresowanie bo bym myślała... może ogród w stylu japońskim?? fajne są ,woda, klony i rh pomyśl
Umywaleczka-kwietnik też super, pokaż jak tylko zamontujesz


Dziękuję Daria Rowerkuję codziennie do pracy, wprawdzie blisko mam, bo zaledwie 6 km w jedna stronę ale to zawsze coś.

Ogródek mnie zachwyca w tym roku, wszystko bujnie rośnie dzięki deszczom.

Z ogrodem japońskim to tak bardziej w kierunku zakątka azjatyckiego przy tarasie, mam bambusy, mebelki w stylu wiklinowym, klony palmowe wokół i ciurkadełko buddyjskie będzie Taka strefa ZEN.

Umywaleczka to zupełnie inna bajka więc będzie zamontowana na garażu, tak będzie pasować Musze pomyslęc co w nią wsadzic ale chyba hakone i jakieś kwitnące.
____________________
Iwonka 16:22, 12 sie 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4193
effka napisał(a)
CUDNIE!!!
Jak fotka reklamowa mebelków
W kwietniku mam styropian i na to ziemię, ale chyba nieco za dużo tego styropianu dałam bo wilczomlecz tak sobie rośnie Nie chciałam nic cięższego bo Budapest wisi na jednym gwoździu wbitym w starą i cienką już deskę.

Elewacji przybywa, super
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies