Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

oliwka 14:25, 09 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Ewa wrzucam fotki dwie z twojego ogrodu z ubiegłego tygodnia

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Johanka77 15:08, 09 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
nyna76 napisał(a)


Przyjechałaś jako dziecko, czy dorosła do Polandii?


Urodziłam się na Węgrzech, w wieku 15 lat wróciłam z Mamą do Polski.
Mam Tatę Węgra
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
nyna76 15:13, 09 sie 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1681
Czad, a więc robisz jakieś węgierskie przysmaki? takie 1 garnkowe w sam raz na działkę?
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
eVka 15:44, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Martka napisał(a)
Ewo, hakone z hortensjami na zdjęciu cytowanym przez Milunię - cudne. Jak cały ogród...
Rower mam od zeszłego sezonu, a nawet już drugi zdążyłam nabyć do lasów i w lekkie górki. Dylemat jest teraz poważny: prace ogrodowe czy wycieczka po okolicach? Jednak odkryłam tyle pięknych miejsc, o których istnieniu nie dowiedziałabym się nigdy bez roweru, że warto. Rower to coś pomiędzy przemieszczaniem się pieszo a autem, nie zastąpi go jedno ani drugie. Ale ... konkurencja dla ogrodu jest!

Dziękuję Marta, uwielbiam hakone, to moja ulubiona trawa.

Tak, rower to wytchnienie, relaks, wolność. Kiedyś bardzo dużo jeździłam a a ostatnio zero, dlatego tam mnie cieszą rowerowe wycieczki.
____________________
Martka 15:52, 09 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ewo, moja też, ale nie chce mi rosnąć, coś robię nie tak... dosadzam i wciąż żegnam kolejne sadzonki...
nyna76 15:56, 09 sie 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1681
Martka napisał(a)
Ewo, moja też, ale nie chce mi rosnąć, coś robię nie tak... dosadzam i wciąż żegnam kolejne sadzonki...


A ten torf, w którym są pędzone obsypujesz? Może to to?
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
eVka 16:14, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Nie ze Sławy, tylko z Węgier
Budapeszt

Hahaha sikam! Sorki ale ja zawsze coś takiego palnę, że szok! Wiem, że jesteś z Węgier ale myślałam, że mieszkałaś pot w Sławie a potem pojechałaś do Torunia hahah ja to mam pomysły...
____________________
oliwka 16:15, 09 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Johanka77 napisał(a)


Nie ze Sławy, tylko z Węgier
Budapeszt


Hehehehe Ewa chyba za szybko czytała i nie doczytała.
Budapeszt to dla mnie taka duża Praga. Bardzo podobne tylko wszystko ma jakby większą skalę. Takie odniosłam wrażenie 2 lata temu.
Bardzo podoba mi się zoo w Budapeszcie. Do tego planetarium, sala ze szkieletami zwierzat. Pierwszy raz widziałam takie kompaktowe połączenie ogrodów z wybiegami dla zwierząt. Tego kiedyś brakowało wrocławskiemu zoo. Ale teraz wrocławskie zoo się zmienilo - na korzysć.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 16:16, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)
Ewa masz hakone Greenhills?
Jak ona?

A tej proszę Pani z Węgier to nie mam
Mam Beni Każe, zwykłą Macrę, All Gold, Albostriatę.
____________________
eVka 16:23, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)
Ewa wrzucam fotki dwie z twojego ogrodu z ubiegłego tygodnia


A podziękowała podziękowała
Kilka słonecznych dzisiaj zrobiłam, bo wtedy pochmurno było.

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies