Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

MartaCho 07:13, 10 sie 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2184
effka napisał(a)

Hahaha, tak o nich nie pomyślałam Mamy małą kolekcję wojowników armii terakotowej, kiedyś byliśmy na wystawie, która przyjechała z Chin i na pamiątkę mąż kupił miniatury wojowników.
Jak w sobotę zobaczyliśmy w sklepie tw duże figury, nie mogliśmy się oprzeć, żeby ich nie kupić

Ty byś zobaczyła nasz salon Cały w maskach etnicznych z całego świata, posążkach, figurach etc. Misz masz wszystkiego. Mój mąż ma świta na tym punkcie... Dobrze, że tylko salon. Reszta domu wolna od takich ozdób

Dzięki Dzięki Roślin już nie kupuję, to teraz czas na ogrodową biżuterię.


Fajnie jest mieć takie hobby, taką pasję, jak Twój mąż. Pokazuje, jak bardzo kultury różnych krajów są zróżnicowane. Jak jeszcze z Waszych podróży są częściowo (?) przywiezione, to garść wspomnień ze sobą mają, wspaniale!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
eVka 09:14, 10 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)
No, takich wojowników to ja nigdy w ogrodzie nie widziałam Stylowo

Dzięki
____________________
eVka 09:14, 10 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MartaCho napisał(a)


Fajnie jest mieć takie hobby, taką pasję, jak Twój mąż. Pokazuje, jak bardzo kultury różnych krajów są zróżnicowane. Jak jeszcze z Waszych podróży są częściowo (?) przywiezione, to garść wspomnień ze sobą mają, wspaniale!

Tak, wszystko przywozimy z podróży
____________________
mrokasia 09:19, 10 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18065
MartaCho napisał(a)
No, no, czyżby orientalne krasnale ogrodowe się u Ciebie pojawiły?

Bardzo fajny nowy klimacik wprowadzasz takie wisienki na torcie. Superowo!


He, he, he, orientalne krasnale ogrodowe, dobre

Effcia, fajne nabytki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 09:22, 10 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


He, he, he, orientalne krasnale ogrodowe, dobre

Effcia, fajne nabytki .

Dzięki Kasia Takie duperelki ogrodowe, miejsca na rośliny mało, to teraz kupuje ozdobniki
____________________
Kasia73 12:24, 10 sie 2021


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Świetni Ci wojownicy to z Vox, ozdoby do mebli kokeshi. Moje klimaty
eVka 12:29, 10 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia73 napisał(a)
Świetni Ci wojownicy to z Vox, ozdoby do mebli kokeshi. Moje klimaty

Dzięki, nie kupiłam ich w Vox, w małym sklepiku z dekoracjami.
Wygooglowałam serię VOX Kokeshi, fajna kolekcja mebli
____________________
Gosialuk 19:19, 10 sie 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
Ewa a mnie zauroczyło zdjęcie Oliwki z mebelkami na zielonym dywanie. Cudne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
eVka 22:14, 10 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gosialuk napisał(a)
Ewa a mnie zauroczyło zdjęcie Oliwki z mebelkami na zielonym dywanie. Cudne.

Gosiu, tez mi się to ujęcie bardzo podoba. To są mobilne mebelki, które biegają po ogrodzie. Docelowo będą stać na tarasie ale póki elewacja się robi nie ma tam na nie miejsca.
Bardzo mi się podobają na trawniku ale niestety to niezbyt praktyczne rozwiązanie, szczególnie podczas koszenia, podlewania czy nawozenia trawnika. Trzeba je przestawiać z miejsca w miejsce.

Buziaki
____________________
oliwka 06:56, 11 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
effka napisał(a)

Hahaha, tak o nich nie pomyślałam Mamy małą kolekcję wojowników armii terakotowej, kiedyś byliśmy na wystawie, która przyjechała z Chin i na pamiątkę mąż kupił miniatury wojowników.
Jak w sobotę zobaczyliśmy w sklepie tw duże figury, nie mogliśmy się oprzeć, żeby ich nie kupić

Ty byś zobaczyła nasz salon Cały w maskach etnicznych z całego świata, posążkach, figurach etc. Misz masz wszystkiego. Mój mąż ma świta na tym punkcie... Dobrze, że tylko salon. Reszta domu wolna od takich ozdób



Tony Halik
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies