Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 16:25, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowe nabytki



Docelowo będą stać na korzenie kamiennej, wytnę na równi rabatę, posadzę hakonki i między nimi pomiędzy klonami wojownicy.
____________________
eVka 16:26, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Urodziłam się na Węgrzech, w wieku 15 lat wróciłam z Mamą do Polski.
Mam Tatę Węgra

____________________
eVka 16:27, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Martka napisał(a)
Ewo, moja też, ale nie chce mi rosnąć, coś robię nie tak... dosadzam i wciąż żegnam kolejne sadzonki...

Kurcze, dziwne, jaką masz glebę?
____________________
eVka 16:29, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)


Hehehehe Ewa chyba za szybko czytała i nie doczytała.
Budapeszt to dla mnie taka duża Praga. Bardzo podobne tylko wszystko ma jakby większą skalę. Takie odniosłam wrażenie 2 lata temu.
Bardzo podoba mi się zoo w Budapeszcie. Do tego planetarium, sala ze szkieletami zwierzat. Pierwszy raz widziałam takie kompaktowe połączenie ogrodów z wybiegami dla zwierząt. Tego kiedyś brakowało wrocławskiemu zoo. Ale teraz wrocławskie zoo się zmienilo - na korzysć.

Kasia, haha no wiadomo, jak to Ewa, zawsze za szybko wszystko i takie są efekty
W Budapeszcie jeszcze nie byłam ale plany są
____________________
Johanka77 16:44, 09 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
nyna76 napisał(a)
Czad, a więc robisz jakieś węgierskie przysmaki? takie 1 garnkowe w sam raz na działkę?


Oczywiście
Bogrács gulyás
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 16:47, 09 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Hahaha sikam! Sorki ale ja zawsze coś takiego palnę, że szok! Wiem, że jesteś z Węgier ale myślałam, że mieszkałaś pot w Sławie a potem pojechałaś do Torunia hahah ja to mam pomysły...


To żeś wykoncypowała

Prawie się zgadza, tylko zamiast Sławy była Kłodawa
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 16:49, 09 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
oliwka napisał(a)


Hehehehe Ewa chyba za szybko czytała i nie doczytała.
Budapeszt to dla mnie taka duża Praga. Bardzo podobne tylko wszystko ma jakby większą skalę. Takie odniosłam wrażenie 2 lata temu.
Bardzo podoba mi się zoo w Budapeszcie. Do tego planetarium, sala ze szkieletami zwierzat. Pierwszy raz widziałam takie kompaktowe połączenie ogrodów z wybiegami dla zwierząt. Tego kiedyś brakowało wrocławskiemu zoo. Ale teraz wrocławskie zoo się zmienilo - na korzysć.


Bardzo lubię Budapeszt, choć pochodzę z samego Południa.

A widzisz w Pradze nigdy nie byłam

Zoo we Wrocławiu podoba mi się bardzo! Byliśmy tam z Młodą na Dzień Dziecka w tym roku.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 16:50, 09 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

A tej proszę Pani z Węgier to nie mam
Mam Beni Każe, zwykłą Macrę, All Gold, Albostriatę.


Ja już mam
I jeszcze Mulled Wine wzięłam.

A jeszcze chciałam Ci napisać, że masz mega glebę! Byłam pod wrażeniem przy przesyłce!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 16:52, 09 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
Nowe nabytki



Docelowo będą stać na korzenie kamiennej, wytnę na równi rabatę, posadzę hakonki i między nimi pomiędzy klonami wojownicy.


Fajne chłopaki
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 17:18, 09 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


To żeś wykoncypowała

Prawie się zgadza, tylko zamiast Sławy była Kłodawa

A widzisz!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies