Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Dominika11 14:53, 19 lut 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no właśnie, więc jak sa za blisko to interweniuj
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 14:53, 19 lut 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


O mamo, no to ładnie, tak samo jak u Ani z Malutkiego - hangar tuż za płotem... pomyśl o jakichś drzewkach może.... współczuję. Może chociaż będą fajni?

No domek docelowo nawet ładny ma być ale wielkie drzwi tarasowe i okna z sypialni akurat na nasz ogród...no cóż.
To buduje deweloper na sprzedaż, więc nie znam jeszcze właścicieli. Mam tam ciąg szmaragdów i co 2,5 m przed nimi śliwy wiśniowe. Mam tam też miskanty Memory ale chyba wymienię je na Silberspinne bo są wielgaśne a te Memory bardziej ażurowe.
____________________
eVka 14:54, 19 lut 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
no właśnie, więc jak sa za blisko to interweniuj

Myślę, że sa przepisowi bo we Wro nadzór ostro działa (jestem z branży) i nie pozwoliliby sobie na taki błąd ale zmierzę...
____________________
Wiolka5_7 15:38, 19 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Ojojoj niefajnie, że będą zaglądać Ci w ogród
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wendy79 15:49, 19 lut 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Kompostuję wszystko. Mam wielki kompostownik od jesieni i rozdrabniacz od zimy , ale raczej tylko do gałęzi.
Ten wielkolud za płotem, to wielorodzinny? Współczuję i już się zastanawiam, jak mnie "obudują" w przyszłości
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
SlonecznyOgrod 16:03, 19 lut 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Nie bój sie budynku... takie uroki miasta.
Zasłonisz się? a może jakieś świerki, żeby od zimy do maja też coś zasłaniało.
Popatrz na to tak- mieszkasz we Wrocku i masz ogród , ile Wrocławian o takim czymś marzy. Moja ciocia we Wrocławiu mieszka i jeździ na swoje ranczo ze 40km.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
wiklasia 16:13, 19 lut 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
a tarasik, (okapy zresztą też) nie może zmniejszać tych minimalnych odległości o więcej niż 1,2 m (jeśli dobrze pamiętam) tak więc taras może (mogą) mieć max w odległości 2,8 od Twojej granicy.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Johanka77 16:19, 19 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Tylko developer może wybudować ludziom dom tak, aby sąsiedzi mogli go oglądać, jak lata nago po salonie... masakra!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 16:20, 19 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
SlonecznyOgrod napisał(a)
Nie bój sie budynku... takie uroki miasta.
Zasłonisz się? a może jakieś świerki, żeby od zimy do maja też coś zasłaniało.
Popatrz na to tak- mieszkasz we Wrocku i masz ogród , ile Wrocławian o takim czymś marzy. Moja ciocia we Wrocławiu mieszka i jeździ na swoje ranczo ze 40km.


Mądrze prawisz
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 17:01, 19 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
O kurczę ...... ten co buduje pomyślał sobie ,że cenę lepszą uzyska ,bo taras z widokiem na piękny ogród ....
Ale faktycznie nie fajnie .....duże drzewa posadź i może faktycznie jakieś serby duże ,żebyś się trochę zasłoniła .......

A może okaże się ,że sąsiedzi fajni i jeszcze furtkę na skróty zrobicie do porannej kawki nigdy nie wiadomo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies