Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Zakrecona 07:43, 22 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Znowu zakupy, po drzewa będę jeździć z Tobą chyba
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 09:29, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malgol napisał(a)
Ewo, wezme z ciebie przykład i będę ciąchać po kilka razy. Teraz tez pociacham , może to coś w końcu da. I mówisz, żeby niżej niż przyrosty? Czyli po starym drewnie polecieć sekatorem?

Gosiu, ciachnij niżej, nie tylko same świeże przyrosty, tawuła bardzo szybko rośni i mocno się zageszcza, odbuduje się w 2 tygodnie
____________________
eVka 09:29, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Wow, Ewa, ale zakupy! Imponujące . Koniecznie pokaż jak dojadą.

Dzięki! Oczywiście, że się pochwalę
____________________
eVka 09:32, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ElzbietaFranka napisał(a)
Effka gdzieś napisałaś, że Londyn czy Bristol to najbardziej zielone miasto jakie Widziałaś, co ty piszesz.
Nigdzie nie ma tyle zieleni co w Wawie.

Pozdrawiam

Sprawdziłam i zwracam honor Warszawie, rzeczywiście: 34% zielnego w stolicy a 30% w Bristolu. Napisałam tak dlatego, że Bristol baaardzo mi się podoba i ta zieleń tam dla mnie dużo przyjażniejsza niż w Wawie. Ale ja za Warszawą (z całym szacunkiem, prosze nie brac tego personalnie) nie przepadam, może dlatego...
____________________
malgol 09:35, 22 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
effka napisał(a)

Sprawdziłam i zwracam honor Warszawie, rzeczywiście: 34% zielnego w stolicy a 30% w Bristolu. Napisałam tak dlatego, że Bristol baaardzo mi się podoba i ta zieleń tam dla mnie dużo przyjażniejsza niż w Wawie. Ale ja za Warszawą (z całym szacunkiem, prosze nie brac tego personalnie) nie przepadam, może dlatego...


No ja bardzo prezpraszam,ale najbardziej zielonym miastem jest Szczecin
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
eVka 09:37, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
Znowu zakupy, po drzewa będę jeździć z Tobą chyba

Znowu... Miałam kupić tylko klona Globossum a jak Gregor zobaczył tego buka i świecące na różowo końcówki listków to się zakochał (nie żeby lubił róż )
Teraz zaczełam się stresować, żeby za duży nie urósł, będę go mocno cięła od "małego" choć mały nie jest, to spore drzewko.

Magda, wiesz, że ja 90% drzew w ogrodzie kupiłam w sklepie 3 ulice dalej bo stamtąd mi przywożą za darmo a mniejsze drzewa sama sobie wożę z otwartą klapą bagażnika
____________________
eVka 09:39, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malgol napisał(a)


No ja bardzo prezpraszam,ale najbardziej zielonym miastem jest Szczecin

Ehehehe a wiesz, że ja nie byłam nigdy w Szczecinie, w sensie tylko przejazdem.
Mi bardziej chodzi nie o procentowy udział terenów zielonych w powierzchnii miasta a o klimat miasta. Bristol uwieeelbiam, zaraz po Wrocławiu ale przecież w wielu miastach Polski nie byłam bo my jakoś mało patriotyczni jesteśmy i jeździmy daleko a swojego nie znamy Polskę zostawiamy na wycieczki na starość
____________________
malgol 09:52, 22 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
effka napisał(a)

Ehehehe a wiesz, że ja nie byłam nigdy w Szczecinie, w sensie tylko przejazdem.
Mi bardziej chodzi nie o procentowy udział terenów zielonych w powierzchnii miasta a o klimat miasta. Bristol uwieeelbiam, zaraz po Wrocławiu ale przecież w wielu miastach Polski nie byłam bo my jakoś mało patriotyczni jesteśmy i jeździmy daleko a swojego nie znamy Polskę zostawiamy na wycieczki na starość


Ja z kolei nie byłam w Bristolu,ale do Szczecina zapraszam bo każdy kto przyjedzie to twierdzi,że bardziej zielonego miasta nie zna W centrum miasta kilka pięknych parków, obreża to lasy i jeziora...oczywiście skwery i inne tereny zielone to oczywistośc Ale masz rację ,że własny kraj zostawiamy na "potem" bo przecież jest pod ręką i w " każdej chwili " można zwiedzićTez mam duże zaległości w tej kwestii choć akurat Wrocław odwiedziłamPiekny jest.Zaraz po Szczecinie, hi,hi
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
eVka 10:04, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malgol napisał(a)


Ja z kolei nie byłam w Bristolu,ale do Szczecina zapraszam bo każdy kto przyjedzie to twierdzi,że bardziej zielonego miasta nie zna W centrum miasta kilka pięknych parków, obreża to lasy i jeziora...oczywiście skwery i inne tereny zielone to oczywistośc Ale masz rację ,że własny kraj zostawiamy na "potem" bo przecież jest pod ręką i w " każdej chwili " można zwiedzićTez mam duże zaległości w tej kwestii choć akurat Wrocław odwiedziłamPiekny jest.Zaraz po Szczecinie, hi,hi

Szczecin na pewno odwiedzimy i to może nawet w lipcu, bo jedziemy do Świnoujścia na 2 tygodnie, córa ma tam zabiegi sanatoryjne, a Szczecin po drodze Tak zachęciłaś, że muszę Gregora nakręcić na to miasto.

Wrocław kocham, uwielbiam, mieszkam tu od urodzenia i nie wyobrażam sobie gdzieś indziej
____________________
malgol 10:16, 22 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
effka napisał(a)

Szczecin na pewno odwiedzimy i to może nawet w lipcu, bo jedziemy do Świnoujścia na 2 tygodnie, córa ma tam zabiegi sanatoryjne, a Szczecin po drodze Tak zachęciłaś, że muszę Gregora nakręcić na to miasto.

Wrocław kocham, uwielbiam, mieszkam tu od urodzenia i nie wyobrażam sobie gdzieś indziej


Zapraszam i koniecznie zarezerwujcie sobie więcej czasu.Mały Paryz wymaga troszkę uwagi
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies