Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Brzozowadzie... 17:34, 02 lip 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Oooo, jakie cudne fotki! Różanka, lawenda, no miodzio!!! Z Twoją energią za te dwa trzy lata rzeczywiście będziesz miała cały ogród! Tylko... co Ty wtedy będziesz robić???
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 17:42, 02 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Oooo, jakie cudne fotki! Różanka, lawenda, no miodzio!!! Z Twoją energią za te dwa trzy lata rzeczywiście będziesz miała cały ogród! Tylko... co Ty wtedy będziesz robić???


Zacznie rozsadzać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 21:22, 02 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Oooo, jakie cudne fotki! Różanka, lawenda, no miodzio!!! Z Twoją energią za te dwa trzy lata rzeczywiście będziesz miała cały ogród! Tylko... co Ty wtedy będziesz robić???

Dziękuję, różanka z lawendą zachwyca. Nie da się na nią napatrzeć Jednak to klasyczne połączenie to był świetny pomysł
Jeśli chodzi o ogród, to w zasadzie jest skończony. Jedynie raz na jakiś czas jak mnie coś najdzie, wycinam kawałeczki mojego cennego zielonego dywanu i robię nowe mini rabatki.
Na istniejących rabatach miejsca już brak. Może na wjazdowej w plecach Różanki gdzie rosną Doorenbosy troszkę bylin, traw się zmieści i tyle.

____________________
eVka 21:25, 02 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Zacznie rozsadzać .

Już miejsca zaczyna brakować A ja rozsadzać nie umiem, raz próbowałam carexy i okropnie mi poszło. Sadzonka matka mizerna i uschnięta a sadzonki dzieci prócz jednego poszły na kompost bo chyba się nie przyjęły...
____________________
Magleska 21:48, 02 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18736
Ewuś obiecuję w końcu fotki wstawić ,ale ten czas wolny mi tak szybko ucieka i tylko wieczorem na chwilkę wpadam na forum - wszędzie mam zaległości .....
postaram się do końca tygodnia ogarnąć
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 08:50, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewuś obiecuję w końcu fotki wstawić ,ale ten czas wolny mi tak szybko ucieka i tylko wieczorem na chwilkę wpadam na forum - wszędzie mam zaległości .....
postaram się do końca tygodnia ogarnąć
Buziaki

Madziu spokojnie, nigdzie mi się nie spieszy Na fotki czekam wprawdzie niecierpliwie bo na pewno są sto razy ładniejsze niż moje ale luzik
____________________
eVka 09:17, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
I pochwale się, że pierwsze wysiane nasionka kwiatowe zaczynaja kwitnąć czarnuszki, cudne są. Mam nadzieję, że mi się mocniej rozsieją po całej rabacie.
Mikołajki płaskolistne dopiero mają spore listki ale myslę, że dadza radę w tym roku już kwitnąć. Tylko werbeny patag. coś dojrzeć nie mogę i chyba kupię kilka dużych gotowych sadzonek.
____________________
UrsaMaior 09:22, 03 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8311
Jeśli chcesz mieć coś, co się super rozsiewa to polecam walerianę;D
____________________
ogród pod lasem
eVka 09:32, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
UrsaMaior napisał(a)
Jeśli chcesz mieć coś, co się super rozsiewa to polecam walerianę;D

Iza eheheh jakieś podteksty Ale na serio ta waleriana całkiem ładna, nawet trochę werbenę przypomina pokrojem i kwiatem, tylko kolor inny. Dopisuje do nasionkowej listy! Dzięki
____________________
magda19831 09:50, 03 lip 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
effka napisał(a)
I pochwale się, że pierwsze wysiane nasionka kwiatowe zaczynaja kwitnąć czarnuszki, cudne są. Mam nadzieję, że mi się mocniej rozsieją po całej rabacie.
Mikołajki płaskolistne dopiero mają spore listki ale myslę, że dadza radę w tym roku już kwitnąć. Tylko werbeny patag. coś dojrzeć nie mogę i chyba kupię kilka dużych gotowych sadzonek.


Jak chcesz sadzonki werbeny to pisz, chętnie się podzielę.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies