Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Wiolka5_7 20:21, 09 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
Piękny ogród masz Ewcia,istny buszzz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:17, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)
Magda zrobiła piękne fotki, a ogród wygląda świetnie po prostu

Ewuniu, to prawda, Madzia śliczne fotki zrobiła. Muszę się w końcu przyłożyć do fotografii, mam aparat a w ogóle nie korzystam z niego ostatnio.
Dziękuję za słowa uznania. Mega mi miło
____________________
eVka 21:17, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękny ogród masz Ewcia,istny buszzz

Wiolu, dziękuję Buziaczki słoneczne przesyłam!
____________________
Wiolka5_7 21:30, 09 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
effka napisał(a)

Wiolu, dziękuję Buziaczki słoneczne przesyłam!

Również przesyłam buziaczki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:52, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Również przesyłam buziaczki

____________________
eVka 09:35, 10 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Stipy nad morzem

Piękne, szkoda tylko, że m.in. dla nich wycięto olbrzymie połacie lasu sosnowego na wydmach.... Kurort Świnoujście...

____________________
zszywka 14:42, 10 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witam się serdecznie zajrzałam do Ciebie i zakochałam się w Twoim ogrodzie Róże jak marzenie, mini oczko pięknie Ja mam magnolie posądzana wraz z red baronem, ale pomysł z cisem świetny, planuje jeszcze kilka magnolii i może skopiuje pomysł od Ciebie jeśli mogę
Idę dalej podziwiać ogród, a teraz życzę udanego wypoczynku
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
eVka 16:16, 10 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
zszywka napisał(a)
Witam się serdecznie zajrzałam do Ciebie i zakochałam się w Twoim ogrodzie Róże jak marzenie, mini oczko pięknie Ja mam magnolie posądzana wraz z red baronem, ale pomysł z cisem świetny, planuje jeszcze kilka magnolii i może skopiuje pomysł od Ciebie jeśli mogę
Idę dalej podziwiać ogród, a teraz życzę udanego wypoczynku

Witaj Patrycja
Nawet nie wiesz jak mi się buzia uśmiechnęła jak przeczytałam Twój wpis Jeszcze całkiem niedawno sama zachwycałam się ogrodowiskowymi ogrodami a teraz ktoś docenia mój To niesamowicie pozytywne!
Dziękuję
Magnolia i cis stoją glebowo w sprzeczności, bo magnolia to kwas a coś zasada ale nie byłabym sobą gdybym nie zaryzykowała takiego zestawienia. Nie wiem czy je polecać ale widuję takie rabaty cisowo magnoliowe, więc chyba dają radę
Wieczorem przytuptam do Ciebie
____________________
Zakrecona 17:58, 10 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ale się deptak w Świnoujściu zmienił, kurcze, pamiętam z 8 lat temu, to taka wyłożona płytami ścieżka przez las była ... Komary nas chciały zeżreć Życzę słonka

A tak w ogóle, to busz, to mało powiedziane. W oczku Ci już tak ładnie wszystko podrosło, a reszta mi się wydaje tak super ze smakiem zestawiona, miodzio
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 20:18, 10 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
Ale się deptak w Świnoujściu zmienił, kurcze, pamiętam z 8 lat temu, to taka wyłożona płytami ścieżka przez las była ... Komary nas chciały zeżreć Życzę słonka

A tak w ogóle, to busz, to mało powiedziane. W oczku Ci już tak ładnie wszystko podrosło, a reszta mi się wydaje tak super ze smakiem zestawiona, miodzio

To jest nowy deptak, tzw. deptak zdrowia, ten który pamiętasz sprzed 8 lat, to deptak historyczny, jest równolegle do tego, dalej od morza i teraz jest w remoncie. Wymieniają nawierzchnię i robią nową małą architekturę.
Dziękuję, słonko już jest, dziś ciepło, plażowaliśmy w końcu w pełni.

Strasznie się cieszę, że podoba Ci się mój ogródek Tęsknię za nim bardzo, ciekawe co nowego kwitnie, zaraz limki będą a jeżówki pewnie w pełni.

Buziam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies