Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

malinia 10:51, 09 lip 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
effka napisał(a)

Tylko problem w tym, że ja robię coraz to nowe rabaty wykrawając trawnik więc kupuję komplet roślin na każdą z tych rabat. Do jesieni wytrzymam

i trawnik się kiedyś skończy
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Johanka77 10:57, 09 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)



)


WHOOOOW!!!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 16:37, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
coś jest nie tak, przeliczy Pani jeszcze raz

Ewa pięknie przedstawiony ogród, no ale inaczej być nie może, tyle pracy to i roślinki się odwdzięczają

Co do wysyłania roślin to polecam jeszcze przy roślinie gazety upchać, tak w doniczkę i wtedy w woreczek albo reklamówkę i taśmą ścisło obkleić. Nie ma prawa ziemia wylecieć, przetestowane. Jeszcze patyk w doniczkę na długość lub wysokość kartonu i dochodzą bez uszczerbku

sorki, nie doczytałam, to nawodnienie to już rozłożyłaś? pokazywałaś foto ?

Hehehe dokładnie
Bardzo Ci dziękuję, to moja je na czko w głowie, drugie po córeczce

Już teraz będę wiedziała jak wysyłać aczkolwiek jednak wolę odbiór osobisty, zdecydowanie bezpieczniej.

Nawadnianie będę dopiero robić, mam wszystko rozrysowane, mam nadzieję, że dobrze to wymyśliłam i dobrałam długości i średnice. Chyba dopiero wczesną jesienią, zobaczę, może w sierpniu się uda, zależy jak mocno poszalejemy na wakacjach
____________________
eVka 16:42, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malinia napisał(a)

i trawnik się kiedyś skończy

Oj, nie możliwie, mój eMuś zawału by dostał
____________________
eVka 16:43, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


WHOOOOW!!!

Danke, danke Osobiście również mi się mega podoba, jak się rozrośnie będzie mega giga. Kontrast hakonek i kann plus miskanty i róże robią robotę.
____________________
Sima 19:46, 09 lip 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Urokliwe oczko a te kanny z miskantami piękne
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
eVka 20:06, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sima napisał(a)
Urokliwe oczko a te kanny z miskantami piękne

Dziękuję, to Twoja zasługa Muszę często uzupełniać wodę, ptaki, koty i owady plus upały i wody ubywa

Tak te kanny fajnie tam kontrastują. Teraz pięknie kwitną na soczysty pomarańcz.
____________________
Johanka77 20:06, 09 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Danke, danke Osobiście również mi się mega podoba, jak się rozrośnie będzie mega giga. Kontrast hakonek i kann plus miskanty i róże robią robotę.


No jest moc!
Buksy tylko nieczasowe jakieś, rosnąć szybciej muszą
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 20:08, 09 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


No jest moc!
Buksy tylko nieczasowe jakieś, rosnąć szybciej muszą

Buksy ostro tnę, zanim urosną to hakonki je połkną Za to wiosną aż tak łyso nie jest.
____________________
Anda 20:09, 09 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Magda zrobiła piękne fotki, a ogród wygląda świetnie po prostu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies