Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 14:38, 20 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Agania napisał(a)
Okazuje się, że stare odmiany to żelazne egzemplarze

Chyba coś w tym jest...mniej wydelikacone.
____________________
Dominika11 14:44, 20 sie 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)

Eee tam, ja uwielbiam ciachać, im więcej tym bardziej się jaram Ewa nożycoręka
Im więcej się ciachnie tym szybcej i więcej urośnie ale spoko, mój mąż zawału dostał jak zobaczył swoją ukochaną Kiku
ja jak ciachnęłam krzewuszkę to jak zobaczyłam ją po cięciu to się trochę przeraziłam, no ale chyba da radę
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 14:50, 20 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pszczelarnia napisał(a)
Ładny ten miskant. Taki naturalny i inny. A berberys jest zawsze zielony i ma taki pokrój kolumnowy?

Warto ufać intuicji - to bardzo ładna kompozycja. Do skopiowania.

Powiem Ci, że on jest ciekawy, ma bardzo ładne obrzeżenie w kolorze złotym ale ma jedną wadę... Niestety nie trzyma idealnego pionu jak inne miskanty odmianowe i jego szerokie liście lubią się pokładać w jedną stronę, widać to trochę na fotkach. Berberys jest zawsze żywozielony (oczywiście na zimę gubi listki), jaśniutki odcień, kolumnowy. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Jeszcze raz dzięki za słowa uznania, bardzo mi miło!
____________________
eVka 14:51, 20 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
ja jak ciachnęłam krzewuszkę to jak zobaczyłam ją po cięciu to się trochę przeraziłam, no ale chyba da radę

Nawet się nie obejrzysz jak odrośnie. Zawału to ja dostałam jak przez zupełna pomyłkę ciachnęłam prawie do zera klona palmowego... bo pomyliłam wiosną jego czerwono-pomarańczowe gałązki z dereniem ehehehe Ale pięknie odbił, zagęścił się i jest dużo ładniejszy niż przed cięciem!
____________________
eVka 15:03, 20 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ewo, tu widac jeszcze pokrój tych zielonych berberysów (zdjęcie rabaty z wiosny)

____________________
wiklasia 17:58, 20 sie 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ewuś, konieczna konieczność mnie dopadła
priv
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 18:58, 20 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
Ewuś, konieczna konieczność mnie dopadła
priv

Lecę zobaczyć o co Kaman ;
____________________
polinka 20:51, 20 sie 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
effka napisał(a)

Zaskoczyła nas bardzo, wiadomo marudzenie było ale finalnie bardzo jej się podobało. Chcemy dużo częściej jeździć w góry a nie tylko hotele i baseny Bo po pytaniu Julki ile ten hotel ma gwiazdek (a byliśmy w schronisku na Hali Szrenickiej) stwierdziliśmy, że czas naprostować nasze dziecko

A wiesz, że my dopiero teraz wybieramy się w Tatry, mam nadzieję że uda się jesienią. Mamy kawałek i najszybciej nam zawsze było w Karkonosze.

Fajne są randki, córa właśnie jedzie z dziadkami nad jezioro na kilka dni, to też będziemy sobie randkować
Buziaki


Uwielbiam Hale Szrenicką za nocne imprezy Oczywiście to nie propozycja dla córki ale młoda pójdzie spać a Wy możecie zintegrować się z innych turystami

W KArkonoszach polecam jeszcze DOm Śląski i poranne wyjśce na wschód słońca. Przepiękne przeżycie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
eVka 09:46, 21 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
polinka napisał(a)


Uwielbiam Hale Szrenicką za nocne imprezy Oczywiście to nie propozycja dla córki ale młoda pójdzie spać a Wy możecie zintegrować się z innych turystami

W KArkonoszach polecam jeszcze DOm Śląski i poranne wyjśce na wschód słońca. Przepiękne przeżycie

Fajne schronisko ale właśnie te nocne imprezy mnie dobiły nie mogłam zasnąć a że byłam bardzo zmęczona to mnie to krzyki dzieci i dorosłych strasznie mnie irytowały... Córki raczej nie zostawimy w pokoju samej (taką mamy zasadę) więc imprezowanie odpada ale jakbyśmy byli sami to pewnie chętnie
Mamy zamiar odwiedzić wszystkie schroniska! Dzięki za polecenie
____________________
eVka 17:45, 21 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Czy ja już mówiłam, że kocham moją różankę? Jak nie, to właśnie mówię

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies