Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

mrokasia 12:02, 16 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
effka napisał(a)


To dla mnie jednak nie pojęte, budować się tak, żeby człowiek się czuje prawie jakby mieszkał u sąsiadów...


Ja żyję w niepewności co mi sąsiad zafunduje za płotem...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dominika11 12:05, 16 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
dobrze, że mnie choc od jednych sasiadów dzieli kawałek działki i sad, ale oni i tak wyżej od nas są, bo mi już z górki - musze wyżej wypuścić drzewa w sadzie

a jaką masz powierzchnię działki ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 12:08, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia na pocieszke powiem ze chociaz tyle dobrze ze ladny dom sąsiedzi wybudowali i beda sami z jadalni mieli piekny widok na twoj cudowny ogrod i tak urocze trawy

Kasiu, jak Ty potrafisz mi zawsze humor poprawić naprawdę!
Dzisiaj mam kiepski dzień, na dworze pochmurno, pada, ja chora w domu sama.

Tak, domy będą ładne, minimalistyczne, chociaż tyle dobrego. Oby jeszcze ładne ogródki zrobili i ogrodzenie. Może sami wpadną na pomysł jakiś drzew przesłaniającyxh ich dom, może im podsunę pomysł np drzew na stelażach...

Buziaki dla Ciebie Jutro będzie lepszy dzień
____________________
eVka 12:09, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Ja żyję w niepewności co mi sąsiad zafunduje za płotem...

Tak, Kasiu o Tobie też dzisiaj myślałam, na razie masz spokój, oby tak zostało jak najdłużej...
____________________
Dominika11 12:11, 16 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)
ja chora w domu sama.
dużo zdrówka kochaniutka
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 12:14, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
dobrze, że mnie choc od jednych sasiadów dzieli kawałek działki i sad, ale oni i tak wyżej od nas są, bo mi już z górki - musze wyżej wypuścić drzewa w sadzie

a jaką masz powierzchnię działki ???

Powierzchnia działki z domem to 1000 m2, obok ta pusta działka od strony drogi z warzywnikiem to kolejne 800 m2 (kiedyś będzie siostry). Sąsiedzi ci z tym domkiem już wybudowanym maja 415 m2 a co obok z tym domkiem który dopiero się buduje (widać dopiero ściany parteru) 375 m2... I to domy jednorodzinne, nie bliźniaki.

Super, że masz przestrzeń z jednej strony, ja na razie też ale nie wiem czy kiedyś siostra działki nie sprzeda...
____________________
eVka 12:14, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
dużo zdrówka kochaniutka

Dominika, dziękuję Ci bardzo! Dziewczyny kochane jesteście
____________________
Kasiolaaa 12:15, 16 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunciu jutro przyjda moje trawki wysokie co ostatnio cie o nie pytalam memory i silverspinne zawsze tej nazwy nie pamietam hahaaaa jeszcze jedna odmiana rozchodnika jezowki tomato soup i pysznoglowka bee free zobaczymy nie najlepiej sie czuje ale jutro planuje trawy posadzic w docelowe miejsce na nowej miejscowce dzis kupilam 10 dorodnych bulw lili drzewiastej zobaczymy bo i tulipany i czosnki chcem jutro posadzic zibaczymy czy sily bedą
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Dominika11 12:19, 16 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)

Powierzchnia działki z domem to 1000 m2, obok ta pusta działka od strony drogi z warzywnikiem to kolejne 800 m2 (kiedyś będzie siostry). Sąsiedzi ci z tym domkiem już wybudowanym maja 415 m2 a co obok z tym domkiem który dopiero się buduje (widać dopiero ściany parteru) 375 m2... I to domy jednorodzinne, nie bliźniaki.

Super, że masz przestrzeń z jednej strony, ja na razie też ale nie wiem czy kiedyś siostra działki nie sprzeda...
to twoja ma jeszcze powierzchnę okey, ale te sąsiednie poniżej 500m kw to małe
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 12:26, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunciu jutro przyjda moje trawki wysokie co ostatnio cie o nie pytalam memory i silverspinne zawsze tej nazwy nie pamietam hahaaaa jeszcze jedna odmiana rozchodnika jezowki tomato soup i pysznoglowka bee free zobaczymy nie najlepiej sie czuje ale jutro planuje trawy posadzic w docelowe miejsce na nowej miejscowce dzis kupilam 10 dorodnych bulw lili drzewiastej zobaczymy bo i tulipany i czosnki chcem jutro posadzic zibaczymy czy sily bedą

O kochana ale bogactwa do Ciebie przyjdą! Będziesz mega zadowolona z Memory i Silberspinne Rosną expresowo, za rok będą już spore a za dwa lata wieeelkie.
Jeżówki Tomatoe Soup też będę kupować w przyszłym roku
Ja w tym roku pierwszy raz sadziłam lilie, nie drzewiastej tylko orientalne i zakochałam się w nich Muszę karteczki z nazwami powsadzac bo na wiosnę nie będę wiedziała co gdzie rośnie.
Ale masz pracowity czas Superowo! Zdrówka życzę, uważaj na siebie, żebyś się nie pochorowała.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies