Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 22:48, 15 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Kuruj się Ewa, wiesz przecież, że ogród nie ucieknie

Dzięki Kasiu, kieruje, bo chorować nie znoszę, a nuda zabija...
____________________
eVka 10:34, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kolejne mury pną się go góry...
Obok wybudowanego już prawie domu powstaje kolejny



To dla mnie jednak nie pojęte, budować się tak, żeby człowiek się czuje prawie jakby mieszkał u sąsiadów...
____________________
dzika_roza 10:49, 16 paź 2019


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
u nas podobnie...
całą rabatę, którą robiłam w zeszłym roku muszę przeorganizować, bo sąsiad się blisko postawiła
i mimo że nasz dom odsunięty sporo, to widzimy swoje tarasy jak na dłoni :/
____________________
...jestem sobie ogrodniczka...
eVka 11:01, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
dzika_roza napisał(a)
u nas podobnie...
całą rabatę, którą robiłam w zeszłym roku muszę przeorganizować, bo sąsiad się blisko postawiła
i mimo że nasz dom odsunięty sporo, to widzimy swoje tarasy jak na dłoni :/

Widzisz, obie mamy przekichane, tak się co jakiś czas użalam ale ciężko mi się z tym pogodzić. Choć z drugiej strony wiem, że mieszkam w wielkim mieście i to normalne, że domy są blisko siebie. Dalej nie wiem czy jednak jakiś wysokich drzew nie posadzić co by przesłonić górne okna tego domu. Tylko tam szmaragdy i pissardi i nic już się nie zmieści....
____________________
sarenka 11:12, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
dzika_roza napisał(a)
u nas podobnie...
całą rabatę, którą robiłam w zeszłym roku muszę przeorganizować, bo sąsiad się blisko postawiła
i mimo że nasz dom odsunięty sporo, to widzimy swoje tarasy jak na dłoni :/
Też tak mieć będę ( choć teraz jesteśmy odlosnieci na maksa, nie lubię na taras wychodzić przez to. Z tą różnicą,że wiem że tam dom powstanie,więc póki co sądzę tuje i płot lamelowy się da. Myślę,że zdąży to wszystko urosnąć.
Musi być to bardzo niekomfortowe,takie "bliskie" sąsiedztwo :/
____________________
Magda W samym sloncu
eVka 11:20, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)
Też tak mieć będę ( choć teraz jesteśmy odlosnieci na maksa, nie lubię na taras wychodzić przez to. Z tą różnicą,że wiem że tam dom powstanie,więc póki co sądzę tuje i płot lamelowy się da. Myślę,że zdąży to wszystko urosnąć.
Musi być to bardzo niekomfortowe,takie "bliskie" sąsiedztwo :/

Dobrze robicie, nas te obie budowy zaskoczyły, bo przez kilkanaście lat działka stała pusta i nikt się nie budował aż tu nagle hop i będą dwa domy.

Na razie nikt jeszcze w tym pierwszym domu nie mieszka ale pewnie jak zamieszka, to poziom dyskomfortu wzrośnie. Trochę żałuję że nie posadziłam na granicy serbów, któraś mi na O. odradziła i poleciła szmaragdy a ja się posłuchałam. No cóż za błędy się płaci. Ale jak się wkurzę to posadzę choć trzy serby właśnie na wysokości tego domu. Najwyżej poprzesadzam to i owo.
____________________
eVka 11:29, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Na pocieszenie złego humoru podziwiam jesienna rabatę przed domem Uwielbiam te kolory Widok z okien

____________________
Dominika11 11:33, 16 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
BOSKO zajefajne kolorki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 11:40, 16 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
BOSKO zajefajne kolorki

Dzięki Żywe jesienne złoto-bordowe kolory
____________________
Kasiolaaa 11:59, 16 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia na pocieszke powiem ze chociaz tyle dobrze ze ladny dom sąsiedzi wybudowali i beda sami z jadalni mieli piekny widok na twoj cudowny ogrod i tak urocze trawy
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies