Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

tulucy 12:57, 03 lut 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Miałam raz, foty chyba brak, to było dwa lata temu. Potem zapomniałam kupić nasiona.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 14:59, 03 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Mam nadzieję, że z fasolnika będziesz zadowolona
Sama nie mam, bo jedyna pergola jest przeznaczona dla róży i powojnika, ale widziałam na żywo u koleżanki i super wrażenie na mnie zrobił
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Aggaa 17:36, 03 lut 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Dobrze, zrobiłam listę plusów dodatnich i plusów ujemnych - i wygrał fasolnik - lubi kwaśno i sucho Wilec zdecydowanie bardziej lubi wilgoć i wapń. Dla Was majowe fotki





Agatko dobrą energię serwujesz bardzo lubię epimedium są takie delikatne a zarazem bezobsługowe
A masz moze epimedium roseum?
Jeju pisze w telefonie i same byki sie robią... juz się poprawiam
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Aggaa 17:39, 03 lut 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
A jak jesteśmy przy leśnych klimatach, jakie masz tiarelki? I czy dobrze rosną u Ciebie? Jak sie rozrastają i czy wymagają dużo opoeki?
____________________
Aga Z miłości do brzozy
April 18:08, 03 lut 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Też głosuję za fasolnikiem Sama go też poszukam Jeszcze nie wiem gdzie posadzę bo wymaga masy słońca podobno, ale piękny jest na fotkach

Fantastycznie rosną ci epimedia. Nie wiem co im robisz ale wyglądają świetnie. Moje wegetują, nie wiem czemu, przecież mamy podobne warunki. Jakieś rady?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 18:39, 03 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Dobrze, zrobiłam listę plusów dodatnich i plusów ujemnych - i wygrał fasolnik - lubi kwaśno i sucho Wilec zdecydowanie bardziej lubi wilgoć i wapń.


Nie znałam tego fasolnika, mi też się podoba - może dałby radę u mnie. A mam takie miejsce, gdzie przydałaby się zasłona, dopóki trzmielina nie zdobędzie płotu Kolorem bardzo by mi pasował.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Brzozowadzie... 19:19, 03 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
tulucy napisał(a)
Miałam raz, foty chyba brak, to było dwa lata temu. Potem zapomniałam kupić nasiona.

To ja kupię w tym roku
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 19:20, 03 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magara napisał(a)
Mam nadzieję, że z fasolnika będziesz zadowolona
Sama nie mam, bo jedyna pergola jest przeznaczona dla róży i powojnika, ale widziałam na żywo u koleżanki i super wrażenie na mnie zrobił

Zobaczymy. Choć po głowie mi jeszcze chodzi pokusa, żeby tą siatkę wykorzystać na morele w szpalerze. Tam jest duuużo słońca.....
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:02, 03 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Aggaa napisał(a)
A jak jesteśmy przy leśnych klimatach, jakie masz tiarelki? I czy dobrze rosną u Ciebie? Jak sie rozrastają i czy wymagają dużo opoeki?

Mam tiarellę Wherryego, jest bardzo fajna, ładnie się rozrasta, potrzebuje trochę wilgoci.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:04, 03 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Aggaa napisał(a)


Agatko dobrą energię serwujesz bardzo lubię epimedium są takie delikatne a zarazem bezobsługowe
A masz moze epimedium roseum?
Jeju pisze w telefonie i same byki sie robią... juz się poprawiam

Nie, tej odmiany nie mam. mam Niveum, Lilafee i Sulphureum. Są piękne
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies