Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

April 10:44, 05 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10183
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Martko, wybacz, że tak późno odpisuję, zaległości mam znów ogromne. Może z wiosną będzie lepiej?



Jeśli nie zauważyłaś w wirze prac, to już jest wiosna. Zrób parę fotek wiem że to trudne, czas i takie tam inne zajęcia. Sam fotki robiłam a nie mam czasu ściągnąć i wstawić
Ale coś tam na zachętę pewnie masz
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 12:43, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AnnaCh napisał(a)
Ooo... kolejna osóbka się obudziła

Ja jestem z tych obudzonych dawno i nieaktywnych Trochę podczytuję, ale pisanie zobowiązuje na dłużej więc jest jak jest
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:44, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zazdraszczam stanu ogarnięcia ogrodu, ja jestem może tak na półmetku, a i tak sporo musiałam w tym roku odpuścić... no i pienie rabat dopiero przede mną

No wiesz Sylwia, ja mam spory ogród, ale gdzie mi do Twoich areałów Dobrze, że odpuszczasz, ogród ma być przyjemnością. Jak już wytniemy te trawy, hehe
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:47, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magara napisał(a)
No i Drogie Koleżanki to jest tak: niektórzy są aktywni na forum, a niektórzy są ogarnięci z pracami ogrodowymi
Osobiście czuję się usprawiedliwiona, plotkuję na forum w godzinach, w których prace ogrodowe są utrudnione z uwagi na brak światła

Coś w tym jest Osobiście podziwiam Was wszystkie, które w godzinach północnych jesteście w takiej formie, jak widać tu na O. Ja jestem z tych co idą spać z kurami Ale tych niespiesznych ploteczek Wam zazdroszczę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:51, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Martka napisał(a)


Magaro, coś jest na rzeczy
Aktywność na forum jest czymś z gatunku czystej przyjemności. Porządkowanie ogrodu to niekoniecznie czysta i niekoniecznie przyjemność.
Agatko, gdyby ogarnięty ogród zawołał do Ciebie "sfotografuj mnie", nie opieraj się mocno


Coś zdecydowanie jest na rzeczy
Choć jak mam już wszystko przycięte, to zostają mi same ulubione sprawki - pielenie, przesadzanie, dzielenie. Jak mnie wena złapie, to nie umiem skończyć, ciągle coś dzielę , dosadzam i przesadzam. Ale obiecałam sobie - żadnych zakupów, żadnych nowości. I jestem w tym postanowieniu wytrwała.Prawie
Fotki zrobię, obiecuję, ale jak mi ręka nie będzie zamarzała z aparatem. Te temperatury są oburzające, nieprawdaż?!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:53, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)


Jeśli nie zauważyłaś w wirze prac, to już jest wiosna. Zrób parę fotek wiem że to trudne, czas i takie tam inne zajęcia. Sam fotki robiłam a nie mam czasu ściągnąć i wstawić
Ale coś tam na zachętę pewnie masz

Zrobię, zrobię, niech no tylko się choć trochę ociepli. Bo nawet jednego w tym roku jeszcze nie zrobiłam, słowo
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 14:16, 05 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Choć jak mam już wszystko przycięte, to zostają mi same ulubione sprawki - pielenie, przesadzanie, dzielenie. Jak mnie wena złapie, to nie umiem skończyć, ciągle coś dzielę , dosadzam i przesadzam.


Ja mam nadzieję, że w tym roku więcej czasu poświęcę na pielęgnację i omiatanie niż przesadzanie i dzielenie.
Ale pewnie się mylę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 17:42, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mrokasiu, ja tak co roku myślę I zawsze się mylę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Magara 23:18, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Powiało optymizmem
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 11:43, 18 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Korzystając z tego, że siedzę w domu, zaglądam sobie do początków Twojego ogrodu. Bardzo fajny był moment powstawania rabat. Od zawsze zazdraszczam Ci determinacji i konsekwencji Bardzo budujące jest to, jak te rabaty piękniały, jak szkielet stworzony z prostego zestawu roślin nikł pod kolejnymi dodatkami, tworząc z czasem przepiękne, bogate kompozycje. Och, tyyle mam do zdobienia!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies