Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Zana 11:47, 21 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
U mnie szpadel weekendowo jeszcze pod pełną parą. Zazdroszczę Twojemu, też bym chciała już finito.
Czemu hostę chcesz oddać? Ładna jest. Ja nie biorę, bo takowe mam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 12:12, 21 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Po posadzeniu tej rozplenicy naprawdę poczułam dużą ulgę, że to już koniec kopania w tym roku.

Hostę oddaję bo ten żółty mnie gryzie w oczy . Znacznie bardziej wolę te z białym brzegiem . Ta obiektywnie rzecz biorąc jest bardzo ładna ale żółta . Może jednak?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 12:19, 21 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziękuję Ci bardzo, ale jednak nie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kwartet 18:55, 21 wrz 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Frontowa fajnie przechodzi w podokienną,rozchodniki i rozplenice je spinają
Gadałyśmy z Toszką twoich konicach,moja znajoma ma takie strzyżone w kuli-więc dać się da,ale nie wiem czy nie wiązałoby się to z co najmniej 2 sezonami częściowej łysości ,a to przecież front.
UrsaMaior 18:58, 21 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8199
Ja mogę przygarnąć hostę, jako znana z ich nielubienia
____________________
ogród pod lasem
MoniaF 19:25, 21 wrz 2017

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 55
Witam,
czy temat z hostami nadal aktualny? Jestem chętna na zakup tych dwóch sztuk, tylko było by to na wiosnę, chyba lepiej by to przetrwały. I w formie wysyłki. Nie wiem czy to by Pani odpowiadało. Jaka kwota za te hosty by Panią interesowała. Nie mam nic na wymianę bo dopiero zaczynam przygodę z ogrodem.
Pozdrawiam,
Monika
babka 20:01, 21 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
mrokasia napisał(a)


Ola, to musisz być cierpliwa bo ewentualna realizacja dopiero na wiosnę .

Edit: A co nic nie mówisz o zmianach na frontowej? Wiem, że kosmetyczne ale jak? Może być??? Jedna odmiana rozchodnika dostała eksmisję w inne miejsce .

Co mam gadać? wszyscy we wsi wiedzo że świetnie jest !!!
Bardzo fajnie gra zieleń kosodrzewinek z żółtym kolorem tawuł. A rozchodniki dopełniają dzieła
I fajnie będzie jak rozplenice podrosną.
Miodzio

PS. Ja jak muszę potrafię bardzo cierpliwą być
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mrokasia 20:13, 21 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
kwartet napisał(a)
Frontowa fajnie przechodzi w podokienną,rozchodniki i rozplenice je spinają
Gadałyśmy z Toszką twoich konicach,moja znajoma ma takie strzyżone w kuli-więc dać się da,ale nie wiem czy nie wiązałoby się to z co najmniej 2 sezonami częściowej łysości ,a to przecież front.


Aniu, cieszę się, że rabata wg Ciebie fajnie wyszła .
Z conicami mam ochotę spróbować, nawet za cenę ich trochę słabszego wyglądu przez jakiś czas. Pomyślę zimą, popatrzę wiosną .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:18, 21 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
UrsaMaior napisał(a)
Ja mogę przygarnąć hostę, jako znana z ich nielubienia


Iza, no to hosty są Twoje . Chcesz teraz jeszcze czy na wiosnę? Jak teraz to tylko uprzedzam, że są nieco podziurkowane przez jakieś coś, pewnie ślimaki... To jak???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:21, 21 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
MoniaF napisał(a)
Witam,
czy temat z hostami nadal aktualny? Jestem chętna na zakup tych dwóch sztuk, tylko było by to na wiosnę, chyba lepiej by to przetrwały. I w formie wysyłki. Nie wiem czy to by Pani odpowiadało. Jaka kwota za te hosty by Panią interesowała. Nie mam nic na wymianę bo dopiero zaczynam przygodę z ogrodem.
Pozdrawiam,
Monika


Witaj Moniko (tu wszyscy jesteśmy po imieniu ),
Iza zgłosiła się jako pierwsza więc niestety... Chętnie podzieliłabym się z Tobą roślinami na wiosnę (po prostu, nie za pieniądze czy za inne rośliny) tylko, że ja nie wysyłam roślin. A gdzie mieszkasz?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies