Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 13:35, 21 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
malgol napisał(a)


No szok!!Nigdy mie się cos takiego nie zdarzyło


Coś Ty, rośliny Ci nigdy nie urosły???

A na poważnie - rzeczywiście chyba im miejscówka przypasowała bo urosły bardzo. Na rabacie po drugiej strony karagany stoją jak zaklęte drugi sezon...

TAR napisał(a)


no co Ty wyglada idealnie, takie niespodziewane polaczenia czasem wychodzą najpiekniej, czasem trzeba zaryzykowac


Masz rację .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
BKosimkArt 17:15, 21 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
mrokasia napisał(a)


Gosiu, no co ja zrobię, że zimy nie cierpię? Sportów zimowych nie uprawiam, lubię ciepło i słońce...

Fakt, wszystko mi porosło . Ta rabata była zakładana w maju, mam zdjęcie z 16 maja. Zobacz jakie te trawki były malutkie .

Ale różnica, nawet drzewo nabrało masy.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gruszka_na_w... 19:45, 21 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Rośnie wszystko jak na drożdżach. Warto było się narobić dla takiego efektu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Pszczelarnia 21:09, 21 wrz 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
mrokasia napisał(a)



Czy to jakaś wiśnia?


Jesienny ogród fajny a trawniczek jaki fajny!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 21:12, 21 wrz 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gosiek33 napisał(a)



też podobają mi się te widoki... ale metkę już zdejmij albo niżej przewieś


.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 21:17, 21 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Kobieto i co Ty się czepiasz swojego ogrodu, domek dworkowy, ale i ogród pasujący do niego Śliczny ogród na zdjęciach widzę Nowoczesny mówisz byś chciała.....to co teraz nowoczesne, za dekadę dwie będzie przestarzałe lepiej mieć coś ponadczasowego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mrokasia 21:42, 21 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
BKosimkArt napisał(a)

Ale różnica, nawet drzewo nabrało masy.

To prawda, trochę bujnęło .

Pszczelarnia napisał(a)


Czy to jakaś wiśnia?
Jesienny ogród fajny a trawniczek jaki fajny!


Tak, to Kanzan.
Dzięki za miłe słowa. Trawniczek dostarcza mi mnóstwo radości . Wart każdej wydanej na niego złotówki i każdej minuty pracy by go ułożyć.

sylwia_slomczewska napisał(a)
Kobieto i co Ty się czepiasz swojego ogrodu, domek dworkowy, ale i ogród pasujący do niego Śliczny ogród na zdjęciach widzę Nowoczesny mówisz byś chciała.....to co teraz nowoczesne, za dekadę dwie będzie przestarzałe lepiej mieć coś ponadczasowego


Dzięki Sylwio . Nie czepiam się, podoba mi się to co do tej pory stworzyłam . Na szczęście nie mam silnego pragnienia posiadania geometrycznego, minimalistycznego ogrodu choć mogłabym taki mieć .
I właśnie jest tak.jak mówisz - to co dziś modne i nowoczesne, za 20 lat będzie trącić myszką .


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 21:47, 21 wrz 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Kasia, Twój dom ma bardzo fajną bryłę a ogród super dopełnia całość ja siem mogem zamienić, hi hi
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:48, 21 wrz 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
A rośliny to Ci rosną jakby na jakiejś qpie
____________________
Helen - Hortensjowo
Gruszka_na_w... 22:00, 21 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Mrokasiu, dostałaś od Bozi dar wyczucia harmonii. Idealnie dostosowałaś styl ogrodu do tego, co zastałaś. Spełniłaś wszystkie warunki wzorowego tworzenia ogrodu.
Nic nie zgrzyta. Obiektywnie!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies