Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 12:19, 27 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
mrokasia napisał(a)
Od wczorajszego popołudnia leje. Nic nie da się dziś zrobić w ogrodzie. Zatem teraz leniwy poranek przy kawie i Mai a potem chyba wezmę się za odgruzowanie chaty.
A jak tam u Was?


wczoraj cieplo i slonecznie a dzis cieplo i deszczowo. od wczorajszego popoludnia pada, nie dam rady posadzic wczorajszych zakupow. i chyba tez sie wezme za porzadki, mam tone prania do poskaldania i ulozenia. obiad na szczescie juz zrobiony. psiurki pogniwuja az sie chce pojsc za ich przykladem
korzysc z deszu to taka, ze trawnik jak zielony dywan wyglada no i bedzie latwiej sadzic
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 21:10, 27 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O jakie romantico-climatico!

Ja dziś wstałam o wpół do jedenastej, piżamę zdjęłam o drugiej
Leniwa deszczowa niedziela
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:10, 27 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)


wczoraj cieplo i slonecznie a dzis cieplo i deszczowo. od wczorajszego popoludnia pada, nie dam rady posadzic wczorajszych zakupow. i chyba tez sie wezme za porzadki, mam tone prania do poskaldania i ulozenia. obiad na szczescie juz zrobiony. psiurki pogniwuja az sie chce pojsc za ich przykladem
korzysc z deszu to taka, ze trawnik jak zielony dywan wyglada no i bedzie latwiej sadzic


Co żeś kupiła? Lecę...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Ania111 18:21, 29 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
mrokasia napisał(a)
Mój ogród w nocy . Widoczki z tarasu.




Kasiu ,

jak romantycznie
____________________
Ania Spelnione marzenie
mrokasia 19:15, 03 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziś miałam fajny dzień. Najpierw wizyta w ogrodzie Danusi (po raz pierwszy) a potem podłubałam trochę u siebie. Przesadziłam Pissardi i derenia Kousa. Jutro jak pogoda pozwoli przesadziłabym kalinę Kilimandżaro Sunrise i Palibina.
Parę fotek z późnego popołudnia.





____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 19:36, 03 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Miałaś bardzo udany dzień. Możliwości odwiedzin ogrodu Danusi zazdroszczę.
Na Twój ogród też miło zarzucić okiem.
Gdzie będziesz wciskać te astry?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Helen 19:55, 03 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
mrokasia napisał(a)
Przesadziłam Pissardi i derenia Kousa.

Rozumiem, że to mała sadzonka była? A nie to drzewo o wysokości na oko 3 m?
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 20:08, 03 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Miałaś bardzo udany dzień. Możliwości odwiedzin ogrodu Danusi zazdroszczę.
Na Twój ogród też miło zarzucić okiem.
Gdzie będziesz wciskać te astry?


Cieszę się bardzo, że dziewczyny mnie namówiły na tę wycieczkę .
Nad astrami myślę . Dziś u Danusi widziałam sporo astrów, różnej wielkości. Miejsce jeszcze mam, nawet nie musiałabym wciskać . Ale poczekam chyba do przyszłej jesieni. W ogrodniczych są astry marki astry, nie wiadomo co z nich wyrośnie. A i ja już weny i sił do sadzenia nie mam. Ostatkiem sił i korzystając z chwili pogody przesadzam to co mi przeszkadza w obecnym miejscu a kwitnie wiosną.

Helen napisał(a)

Rozumiem, że to mała sadzonka była? A nie to drzewo o wysokości na oko 3 m?

Przesadzona Pissardi jest na pierwszej fotce . Ani mała ani duża. Ma tak z 1,8m. .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 20:11, 03 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Też dzisiaj przesadzałam, ale tylko trawy Tak o 25 cm
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 20:13, 03 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Helen napisał(a)
Też dzisiaj przesadzałam, ale tylko trawy Tak o 25 cm


Ja muszę przesadzić o pół metra jednego miskanta. Ale poczekam z tym do wiosny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies