Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

inka74 20:06, 23 mar 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Brawo z tujami. Ładnie teraz wyglądają. Ja dziś też skończyłam z moimi na froncie. Wytrzepane i skrócone na 2,2 m. Na taką wysokość jeszcze z drabiny sięgam
Cały dzień mi się pokiełbasił. Z planów targowych wyszły nici. Za to ogrodowo podziałałam. Pogoda cudna była. I udało mi się wykroić sadzonkę powojnika dla ciebie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:10, 23 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Jak to miło, że udało się zrealizować sobotnie plany. Bardzo zgrabnie przycięliście te tuje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 21:16, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Macham Kasiu wiem ,że popracowałaż też dziś w ogrodzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malgol 08:30, 24 mar 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
jolanka napisał(a)
Haha, jak eM zadowolony to wymyśl szybciutko jeszcze coś do poprawki, nie zauważy

A ja dzisiaj też padłam, ile tego sprzątania jeszcze przede mną, końca nie widać ale ścinki z miscantów popalone, jakieś 15 róż przyciętych, lawendy sztuk 11 też


Czyli lawendy można już ciąć? Ja się wstrzymywalam do kwietnia choć już strasznie mnie wkurzają. Ciac?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:34, 24 mar 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kasiu, te Tuje super teraz wyglądają. Naprawdę nawala roboty! dobrze ze nie mam tuj bo z moim eMem to uroslyby do nieba
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
jolanka 08:40, 24 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
malgol napisał(a)


Czyli lawendy można już ciąć? Ja się wstrzymywalam do kwietnia choć już strasznie mnie wkurzają. Ciac?

No niby trochę za wcześnie ale ja już pociełam Nie mam dużo więc.... ale jak możesz to wstrzymaj się jeszcze trochę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 09:07, 24 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Margerytka40 napisał(a)
Narobiliście się z tymi tujami no ale efekt fajny. To szmaragdy takie grube?


No, narobiliśmy się, to prawda. Nie mogłam spać, ale jak satysfakcja!
Te tuje to teoretycznie szmaragdy ale myślę, że one skundlone są, nie szlachetne. To najprawdopodobniej odmiana Columna.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:08, 24 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
tulucy napisał(a)
Czyli obraza była krótkotrwała a efekt będzie długofalowy


Dokładnie tak .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:10, 24 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
jolanka napisał(a)
Haha, jak eM zadowolony to wymyśl szybciutko jeszcze coś do poprawki, nie zauważy

A ja dzisiaj też padłam, ile tego sprzątania jeszcze przede mną, końca nie widać ale ścinki z miscantów popalone, jakieś 15 róż przyciętych, lawendy sztuk 11 też


He, he, he, nie o wszystkim mu mówię, drobiazgami zajmuje się sama .
Nie dziwię się, że padałaś, sporo roboty za Tobą. Ja lawend jeszcze nie cięłam, poczekam do kwietnia, choć wkurzają mniej już strasznie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:13, 24 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Kasia_CS napisał(a)
Dzięki Kasia za fotosa rozplenic

Ładnie z eMem pojechaliście z koksem!


Bardzo proszę . Na podokiennej muszę jeszcze te rozplenicowe jeże przyciąć, bo LadyU przycięłam za wysoko.
Na dziś zostało nam jeszcze posprzątanie bałaganu, wczoraj nie daliśmy już rady...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies