Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 09:03, 22 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Margerytka40 napisał(a)


U mnie też jeżówki różnie, najładniej wyszły zwykłe różowe nn.


Ja jestem ciekawa tych moich odmianowych. Delicious Candy w zeszłym roku ładnie przezimowały więc o nie jestem raczej spokojna, ale resztę sadziłam w zeszłym roku i to była ich pierwsza zima. Oby nie ostatnia . z 3 Meditation White po poprzedniej zimie wyszły 2, z czego 1 bardzo marna była. W tym roku chyba nie wyjdą wcale.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 09:05, 22 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)



niestety, takie coś zdarzyło mi się jeden jedyny raz
a nie, jeszcze kiedyś koleżanka z lubością zaczęła mi trzepać jedną tuję, ale nie skończyła bo żarełko wjechało na stół
to mieszczuchy spragnione kontaktu z naturą

Haha, może zaczniemy organizować „ weekendy z naturą” dla mieszczuchów Satysfakcja gwarantowana, tuje, chwasty, ....
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 09:05, 22 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)
Kasia nabyłaś owcze bobki? Bo jakby co, to mogę dla Ciebie kupić i przywieźć w sobotę... M nawet skłonny do odwiedzenia


Bardzo się cieszę, że eM skłonny
Bobków nie kupiłam więc byłabym Ci dozgonnie wdzięczna za nabycie i przytarganie
O której się wybieracie?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 09:06, 22 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)



choć czasem to nie jest śmieszne, kiedyś jakaś paczka dla nas krążyła po Polsce bo komuś się chyba wydawało, że nadawca kod pocztowy pomylił...

No tak bo Leszno to wielkopolskie jest znane na całą Polskę, mimo że dużym miastem nie jest. Żużel
____________________
mrokasia 09:07, 22 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
jolanka napisał(a)

Haha, może zaczniemy organizować „ weekendy z naturą” dla mieszczuchów Satysfakcja gwarantowana, tuje, chwasty, ....


niezły pomysł
pytanie tylko czy jakichś szkód by nie wyrządzili... skoro ja sama niedawno wypieliłam sobie orlika... bo zapomniałam, że go tam wsadziłam...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 09:30, 22 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia, widzisz strategicznie nie przygotowana byłaś, trzeba było jedzenie wstrzymać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 10:11, 22 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)
Kasia, widzisz strategicznie nie przygotowana byłaś, trzeba było jedzenie wstrzymać


Nie wzięłam po prostu pod uwagę, że koleżanka w raczej eleganckiej kiecce, cienkich rajstopach i pantoflach zabierze się za czyszczenie tuj... .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
iwka 11:10, 22 mar 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ooo właśnie muszę i ja te bobki kupić
w zeszycie zapisane mam "jeżówki wariatki" jak to Toszka pisała
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
mikina34 11:12, 22 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Moja mam jest niezawodna w tym temacie, jak tylko pojawia się na działce to leci w rabaty targać chwasty Ile muszę się z nią naużerać żeby dała spokój to moje Za to tatulek pracuje palcem: o tu jeszcze, o tam coś ominęłaś . Goście niestety miastowe to nawet bałabym się, że powyrywają wszystko jak leci poza trawą
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Kawa 11:16, 22 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasia czytam ze działasz
tuje super będą w ekranie tez tak swoje chcę prowadzić ale jeszcze malutkie w porówniau do twoich

ja trzepałam tuje jesienią i jak teraz przeszłm to mało co suchego
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies