Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Milka 07:21, 15 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anitka napisał(a)


Jeszcze nie po wszystkim, mam wrażenie dalej zatkania i czuje jakiś taki "dyskomfort". Gdy lekarz wyciągnął to nasionko powiedział, że chyba jakieś harce na łące były Gdy je tylko zobaczyłam od razu wiedziałam co to - uświadomiłam go, że to nasionko rozplenicy A ogród lubi zaskakiwać na przeróżne sposoby.

Mnie aż 2 się wbiły, co się lekarz nasapał, aby wyciągnąć, ucho krwawiło, przed wyciągnięciem, ciągle mi w nim szeleściło, dlatego polazłam do lekarza. Potem już szybko się goiło. Ale teraz znowu cos mi ucho dokucza i dziwne dźwięki słyszę, znowu muszę sprawdzić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 07:25, 15 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Anitka, zdrowia życzę. I tak, na pewno jesteś ogrodniczką

Widoki ogrodowe jak zwykle podziwiam. Derenie też lubię i będę podziwiać u Ciebie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nicol21 11:49, 15 lis 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Ah te widoki, ah te kolory! Nic tylko się gapić
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Urszulla 19:47, 16 lis 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Pagodowy nadaje się jako soliter. Nad bukszpanami u Ciebie będzie się rozkładał, miodzio?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
basia3012 21:36, 17 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9319
Anitko, i znowu dzisiaj narobiłam sobie apetytu na tą glediczję. Spacerowałam długo po Twoim ogrodzie i taki efekt. Jaka ona wysoka jest u Ciebie po 10 latach?
A czy możesz jakąś odmianę klonu palmowego na chłodną Warmię polecić?
Bo kiedyś miałam klon ale mi wiosenne przymrozki zniszczyły go. Od tamtej pory nie sadziłam ich w moim ogrodzie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Iwonka 19:11, 19 lis 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Jaki ten twój dereń Variegata ładny Szkoda, że jak swojego kupowałam to nie było większych. Przy przesadzaniu złamałam mu jedną gałąź, a niedawno kolejną, no buuuuu. Także przybijam piątkę w talencie do łamania
Nie widziałaś gdzieś stewarcji kameliowatej? Trzymasz się postanowienia o niepozbywaniu iglaków, a jak po tym suchym lecie jestem załamana jak moim igły poleciały. Zwłaszcza sosny i kosodrzewiny marnie wyglądają. No ale robi się miejsce na chciejstwa Liściaste dla odmiany
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 15:16, 21 lis 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Pszczelarnia napisał(a)
Twoje zadereniowanie cieszy mnie bardzo - będzie na co się patrzyć, wzdychać, podziwiać.


Jak zimę przeżyją
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 15:17, 21 lis 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Milka napisał(a)

Mnie aż 2 się wbiły, co się lekarz nasapał, aby wyciągnąć, ucho krwawiło, przed wyciągnięciem, ciągle mi w nim szeleściło, dlatego polazłam do lekarza. Potem już szybko się goiło. Ale teraz znowu cos mi ucho dokucza i dziwne dźwięki słyszę, znowu muszę sprawdzić


Mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 15:24, 21 lis 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Anda napisał(a)
Anitka, zdrowia życzę. I tak, na pewno jesteś ogrodniczką

Widoki ogrodowe jak zwykle podziwiam. Derenie też lubię i będę podziwiać u Ciebie.


OK, czyli mogę tak się nazywać z czystym sumieniem

Mulczowanie łąki czyli zmielenie, poszatkowanie wszystkiego na drobny pył, tak, że z łąki do pasa nie ma żadnego siana, nić nie zostaje do zbierania. Łącznie z jej mieszkańcami. Tu z przodu widać co zostało po przejechani traktora. Gdy odjechał chodziłam po tej łące, nie dowierzając ,że nic nie zostało. A ja jestem z pokolenia kopek siana.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 15:30, 21 lis 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
nicol21 napisał(a)
Ah te widoki, ah te kolory! Nic tylko się gapić


Teraz to już kolor słomkowy dominuje
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies