Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

MartaCho 09:15, 19 gru 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Przepiękna atmosfera świąteczna! I te drzwi wyglądają fantastycznie!
Też wczoraj dokupiłam czerwono- drewniane ozdoby na drzewka przed domem. Strojenie w planie na sobotę
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Anda 09:30, 19 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33423
Pięknie masz, a wejście jak dla mnie cudowne. Jak w Belgii. Uwielbiam tamtejsze domy z kamienia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dorota123 15:45, 19 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Każde Twoje zdjęcie chłonę jak gąbka wodę, ich się nie ogląda, je trzeba przeanalizować. Te Twoje porośnięte murki są cudowne. Kiedyś w zdjęciach z ogrodów angielskich widziałam w szczelinach schodów kwitnące dzwoneczki. Mam takie i jak byś chciała to przy kolejnej wizycie upomnij się to Ci dam.
Dekoracje jak zwykle bardzo pomysłowe.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Pszczelarnia 16:12, 19 gru 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wiedziałam, kiedy zajrzeć. Piękna świąteczna kraina!

Czy wianki z jagodziny sama robiłaś? Na czym one są na drucie?





A ten koń skradł moje serce.




PS Traw to już może nie wiąż.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
deszczowymaj 17:28, 19 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
No Pięknie Pięknie cóż więcej mogę napisać
zazdroszczę bardzo zmysły dekoracyjnego .. ja jak nie kupię gotowca to sama nic nie wymyślę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
nicol21 19:22, 19 gru 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Wyczucia i zmysłu dekoracyjnego mogę tylko pozazdrościć i pozachwycać się! Pięknie jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Anitka 23:16, 19 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
basia3012 napisał(a)
Anitko, pięknie jest.Czas świąteczny, czas bajkowy.


Super to podsumowałaś

Myślałam, że już wszystko wystawiałam na tarasie. A tu dzisiaj rano taka niespodzianka Nie pamiętam, żebym takiego kota w piwnicy w pudełku trzymała Przy okazji szalik zobaczyłam gdzie zostawiałam dzień wcześniej
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:20, 19 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Anitka boski macie ten taras i front domu uwielbiam patrzeć i podziwiać...śliczny klimat świąteczny stworzyłaś...Jelonki rewelka
Fajnie jest się tak lenić jak Ty to robisz
Pozdrawiam przedświątecznie


Nawet eMusiowi bardzo się podoba klimacik świąteczny

Czasem trzeba się też podać leniowi, nie opierać się i wyciągnąć z niego wszystko co najlepsze.

Nawet sobie odpowiedni kubek sprawiałam
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:21, 19 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
KasiaBawaria napisał(a)
Przecudne dekoracje i ten kamien


Nadrabiam brak choinki
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:23, 19 gru 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wiolka5_7 napisał(a)
Prześliczne dekoracje czerwone dodatki cudne,też w tym roku i u mnie dodatek czerwieni


Nie przepadam za czerwonym w ogrodzie, ale na święta robię wyjątek. Ja nigdy wcześniej nie planuje jakie kolorki się pojawią. Zależy od tego co mi w duszy zagra w dniu dekorowania. Może w ten weekend zupełnie inne rzeczy bym z pudełek powyciągała
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies