Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 22:37, 06 lip 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Agania napisał(a)
Czytam z zapartym tchem, ale Wam się nudziło
I co tam dalej?


Jeszcze nigdy tak szybo nie działaliśmy od pomysłu do realizacji. To chyba przez to siedzenie w domu z powodu koronowirusa
Na razie przerwa. Teraz trzeba zrobić ściankę wodną i zbiornik. Wypełnić rabatę ziemią, piaskiem i kompostem. Planuje też nasadzenia.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:55, 06 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Rewelacja a pamiętasz jak Ci mówiłam, żeby tam rabatę zrobić jak mówiłaś, że już nie masz gdzie Super wyszło i jeszcze zbiorniki wodne, też pamiętam jak się zastanawiałaś, wahałaś świetnie, że Emuś decyzję podjął Znając Was będzie bomba
Jakbyś ziemi potrzebowała, to ma sporo mułu na rabacie do oddania w dobre ręceLessowy, żyzny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 22:58, 06 lip 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To będzie kolejna perełka Anitko... gratuluję pomysłu... ach Wy
Czekam na finisz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kokesz 23:31, 06 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6614
Nowa rabata wygląda jakby od zawsze tam była murek oporowy świetny, fajnie nawiązuje do okręgu
Teraz ze ścianą wodną to już macie dom wakacyjny pelną gębą
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Dorota123 00:19, 07 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Najpierw czytam, że ogród leży odłogiem i sobie myślę jak on taki piękny bez pracy to niech sobie tak dalej leży.
Idę dalej a tam rozłożony wąż i plany, a na następnej stronie gotowy murek. Żadna ekipa nie zrobiła by tyle roboty tak szybko. Czekam na dalsze wieści z robót w ogrodzie. Plan macie świetny, więc i efekt na pewno będzie powalający z resztą jak wszystko w Waszym ogrodzie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgnieszkaW 07:25, 07 lip 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Przeczytałam z zapartym tchem o Twoich planach i szybkiej realizacji, ciekawam bardzo dalszego ciągu
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Urszulla 07:29, 07 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Niesamowite
Zaparło mi dech Wasze tempo pracy
Ciekawa jestem tej ścianki wodnej- będzie kamień czy nas jeszcze zaskoczysz?

Już nawet nie przytaczam wcześniejszych fotek, choć są wspaniałe. Zapamiętuję bodziszka z rozplenicami muszę nabyć tego żałobnego bo wykorzystuję jedną swoją odmianę jako zadarniacz i czas przełamać kolorystykę




____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Krakus 08:29, 07 lip 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1364
wow..ale działacie...wyglada jakby od zawsze tam byl ten murek bo sie wpasował idealnie czekamy naresztę...ze scianka wodną bedzie super
____________________
Zielonym do góry...
Roocika 10:23, 07 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale świetny murek i będzie nowe Gratulację szybkiej akcji
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
basia3012 23:14, 07 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Anitko, jak zawsze pięknie u Ciebie. Nowa rabata zapowiada się też ciekawie. Co tam posadzisz?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies