Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

pawel2806 18:32, 17 mar 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Co do lawendy nie pomogę bo jej nie mam u sb ale może troszkę za mocno, wczoraj u mnie było znośnie i wyszedłem przyciąć bukszpany: 2 duże nowe sadzone na jesień ok 70cm wykulkowałem całe, bo nigdy nie były cięte a reszta (cięte regularnie) wymagały tylko drobnej korekty tak jak u Cb ( przyciąłem tylko poczochrane góry)
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
pawel2806 18:33, 17 mar 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
a i z niecierpliwością czekam na graby
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Wiolka5_7 18:49, 17 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20497
Bukszpany bym przycięła po całości,zeby się zagęściły
Tak to czerwone kiełki jeżówki...w tym roku wcześnie startują
Laweny nie mam,więc nie doradzę...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
paulaa 19:30, 17 mar 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
plan jest zacny 14 drzew do kupienia (7 Grabów, 6 klonów i buk) , mam nadzieję że wszystko w szkółce będzie no cóż kuję żelazo póki gorące - mój tata jest do soboty, mąż wraca w środę albo w czwartek, więc jeśli tylko pogoda dopisze to damy radę

Dzięki za rady odnośnie cięcia :-*
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
anbu 19:47, 17 mar 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
paulaa napisał(a)

- przycięcie wybujałych pędów moich bukszpanów (mam tylko przyciąć te antenki czy całego po obwodzie, żeby wspomóc rozkrzewianie?)




Mieszkamy bardzo blisko siebie
Miałaś w zeszłym roku ćmę bukszpanową? Bo u mnie była plaga. Na Twoich bukszpanach nie podobają mi się te zaschnięte końcówki..
____________________
Ania Ogród Ani :)
paulaa 21:30, 17 mar 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
anbu napisał(a)


Mieszkamy bardzo blisko siebie
Miałaś w zeszłym roku ćmę bukszpanową? Bo u mnie była plaga. Na Twoich bukszpanach nie podobają mi się te zaschnięte końcówki..


Hej a skąd jesteś? Na szczęście nie miałam, miałam tylko grzyba ale jakoś udało się je ogarnąć. Ja myślę że to może zmarło dlatego takie końcówki? Kupiłam je w maju i nie obcinałam w ogóle od zakupu...
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 23:23, 17 mar 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
To ja tu huśtawkę z chatki wyciągnęłam, do szkółki rano się wybieram a tu mi grad po oknach stuka?!
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
basia3012 00:09, 18 mar 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9487
paulaa napisał(a)
Dzięki Basiu też mi się podobają i wróciła mi wiara w to "przedsięwzięcie" no taka już jestem jak co chwila się słyszy po co Ci to, wymyślasz, nie przetrwa do drugiego sezonu to człowiek wątpi. Ale na szczęście jest Ogrodowisko


Znam i ja to. Dlatego posadziłam przy ogrodzeniu tuje a za płotem świerki. Może wkrótce będzie można spokojnie pogrzebać w ziemi bez podobnych komentarzy.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anbu 09:01, 18 mar 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Paula ja jestem z okolic Wodzisławia, więc wiesz - rzut beretem
A z tych bukszpanów to co chcesz? Żywopłot czy kuleczki?
____________________
Ania Ogród Ani :)
paulaa 09:40, 18 mar 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Kuleczki, w projektcie były 4 ja wsadzilam 5 ale w sumie jak kiedyś się złączą to też ładnie będzie no chciałam wszystko dziś robić a tu taka pogoda, trudno..
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies