Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

basia3012 14:01, 20 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9503
Iwonko, dziękuję za odwiedziny. U mnie te cisy kolumnowe to odmiana Fastigiata. Mam też Wojtki ale troszkę inaczej rosną, są cieńsze.
Może ta żywa zieleń u mnie to po florovicie? Tydzień temu podlewałam je z nawozem. Spróbuj Iwonko, może to o ten nawóz chodzi i będą zielone.
Wieczorem zajrzę do Ciebie na dłużej bo jak widzę ze zdjęć Ani to jest co podziwiać, oj jest.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Dorota123 20:01, 21 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Zachwyciłam się modelką w lawendowym polu w cudownej białej narzutce. Kiedyś też dużo robiłam na drutach, miałam 3 komplety spódnice i do tego rozpinane wdzianka, lub obszerne swetry wkładane przez głowę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3012 00:41, 23 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9503
Iwonko, piękny ogród, piękna i utalentowana dziewczyna. Podziwiałam i ogród i narzukę i modelkę. Sama nie wiem co bardziej ale chyba wszystko.
Pa
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 23:59, 23 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Hej Iwonko Działasz coś w ogrodzie?Jak tam , odżył po deszczu trawniczek?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agania 08:18, 24 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)
Dzisiejszy raport pogodowo-ogrodowy ze Wzgórza chaosu wygląda następująco:
-po raz pierwszy od początku czerwca spadł deszcz a zasadzie deszczyk, z jednej chmury przez 10 minut. Zmył kurz i tyle z niego było
-ogród usycha i nawet nie chce mi się zdjęć robić
-mam toskańską murawę, która na wakacjach zawsze mnie fascynowała. Ale o ile spacer boso po takiej murawie w trzydziestu paru stopniach jest mega frajdą, o tyle widok spalonej trawy przy piętnastu stopniach wzbudza jedynie żal.
Tylko chwasty dają radę, chociaż mam wrażenie, że i one poległy. Przy normalnej pogodzie po takim czasie miałabym ich busz a nie rachityczne, pojedyncze roślinki. To taki plus, więcej nie dostrzegam

Piękne to zdjęcie i widok, pomimo suszy to i tak uroczy aczkolwiek nie codzienny widok, bo jak zawsze pamiętam masz trawnik utrzymany jak wersalskie tarasy. teraz już pewnie zielony
Fajna ta łąka, mi się marzy taki mały kawałeczek właśnie z taką wykoszoną wstążką
Super spędziliście wspólnie lipiec, ja ten czas poświęciłam na sprzątanie domu i ogrodu, i wróciłam do pracy w tym wszystkim jedynym pięknym akcentem był ślub syna
Zachwycam się różami, a biała piwonia to prawdziwa dama
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwonka 08:07, 01 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)
Iwonka dziękuję za super spotkanie
a Twój ogród oczami Ani przepiękny zachwycam się bylinówką -jest świetna
naprawdę masz piękny ,dojrzały ogród


Na kolejną kawkę jeszcze nie dojechałam, niespodziewany wyjazd sprawił, że musiałam ogarnąć to co jest a na nowe będzie czas wkrótce Na początek jarzmianka którą mi dziewczyny u ciebie kupiły - dziś odbieram od Abiko, będzie sadzenie Ogród mocno podlało więc tym bardziej się cieszę, że może remont coś drgnie.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:11, 01 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Dorota123 napisał(a)
Zachwyciłam się modelką w lawendowym polu w cudownej białej narzutce. Kiedyś też dużo robiłam na drutach, miałam 3 komplety spódnice i do tego rozpinane wdzianka, lub obszerne swetry wkładane przez głowę.


Dorotka, jak kiedyś robiłaś to z pewnością wrócisz To jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina a w zimowe wieczory hobby jak znalazł Chociaż mnie powrót tak pochłonął, że i latem nie mogę się oderwać. Przez ostatni tydzień byłam w "drutowym" raju Mogłam bez wyrzutów sumienia dziergać cały czas. Ale co dobre szybko się kończy, pora wrócić do ogrodu, który po ogromnej dawce deszczu w końcu zaczął żyć
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:17, 01 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
basia3012 napisał(a)
Iwonko, dziękuję za odwiedziny. U mnie te cisy kolumnowe to odmiana Fastigiata. Mam też Wojtki ale troszkę inaczej rosną, są cieńsze. Może ta żywa zieleń u mnie to po florovicie? Tydzień temu podlewałam je z nawozem. Spróbuj Iwonko, może to o ten nawóz chodzi i będą zielone. Wieczorem zajrzę do Ciebie na dłużej bo jak widzę ze zdjęć Ani to jest co podziwiać, oj jest. Pozdrawiam.
W takim razie będę szukać fastigaty, podobają mi się jej grube igły. A florowit to faktycznie mega siła, zaczęłam swoje rachityczne oliwki w donicach podlewać i dosłownie stał się cud

basia3012 napisał(a)
Iwonko, piękny ogród, piękna i utalentowana dziewczyna. Podziwiałam i ogród i narzukę i modelkę. Sama nie wiem co bardziej ale chyba wszystko. Pa

Dziękuję za tyle komplementów Ogród w fazie remontu, który chyba nigdy się nie skończy... Mam mocne postanowienie chociaż przód w tym roku ogarnąć, ale idzie jak po grudzie. Na szczęście jest kierunek zmian, a to najważniejsze

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:25, 01 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agania napisał(a)
Piękne to zdjęcie i widok, pomimo suszy to i tak uroczy aczkolwiek nie codzienny widok, bo jak zawsze pamiętam masz trawnik utrzymany jak wersalskie tarasy. teraz już pewnie zielony
Fajna ta łąka, mi się marzy taki mały kawałeczek właśnie z taką wykoszoną wstążką
Super spędziliście wspólnie lipiec, ja ten czas poświęciłam na sprzątanie domu i ogrodu, i wróciłam do pracy w tym wszystkim jedynym pięknym akcentem był ślub syna
Zachwycam się różami, a biała piwonia to prawdziwa dama


Trawnik już zielony, a raczej murawa, bo trawy w niej mało a w tej chwili najwięcej krwawnika i babki Tęskni mi się trochę za tą toskańską żółcią, uwielbiałam spacerować boso po wyschniętych badylach, tak fajnie chrobotały pod stopami. Niemniej cały czas człowiek miał w głowie myśl, że u nas nie jest to normalne i rośliny cierpią. Na szczęście mocno podlało w ostatnich dwóch dniach i ogród odżył. Teraz królują u mnie hortensje, myślę, że dobrze zrobiłam sadząc je w takiej ilości. Pasują do domu, fajnie rozjaśniają rabaty a co najważniejsze - uwielbiam je
Przepięknie ustroiłaś dom na ślub, gdzieś też mignęło mi zdjęcie z synem, cudownie wyglądałaś, a Tomasz mega przystojny


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:28, 01 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
anpi napisał(a)
Hej Iwonko Działasz coś w ogrodzie?Jak tam , odżył po deszczu trawniczek?


Aniu miałam tydzień przerwy, wczoraj wróciłam do ogrodu i jestem zachwycona jak fajnie deszcz wszystko podlał. Wiesz, że trawnik u mnie to coś, co nie zachwyca, ale też odżył a nawet coś można skosić. Działam dziś na moim rondzie, może w końcu skończę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies