Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 21:46, 17 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
mira napisał(a)


Tak na pewno pasujące do reszty ale dlaczego takie egzotyki ?
Wydaje się że najlepsze będzie szczepione bardzo wysoko o koronie nie zwisającej jeśli ma pełnić określone funkcje jak napisałaś.
Dawidia może przemarzać dlatego tak napisałam - nie podpowiem jakie bo nie czuję miejsca, Ty wiesz najlepiej.

Pięknie i mądrze robisz te rewolucje.

pozdrawiam


Agania tak mnie tymi egzotykami zaraża A tak serio to skończy się chyba na judaszowcu. Dostałam dziś info, że ciocia ma swojego na wydaniu, piękny egzemplarz, oby udało się przesadzić. Jutro go przywiozą. Ma jeden wysoki pień o ile mnie pamięć nie myli, na pewno będzie niespodzianka.
Ja też Mira jestem zdania, że najlepiej doradzić komuś będąc fizycznie w miejscu docelowym. Płaski kadr rzadko oddaje rzeczywistą przestrzeń.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 21:56, 17 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Judaszowiec Iwonko też piękny i jak już jest jak w prezencie to szczęście i tematu nie ma tylko sadzić
A judaszowiec to nie egzotyk?
Z rodzimych to klon, grab, dąb, jesion, jarząb, olcha, wiśnia, ale te gatunki już chyba znasz i przerabiałaś chyba, że jarząbek?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mira 22:12, 17 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Hehe ale Cię Agania szkoli

Judaszowca mam od jesieni i czekam czy zakwitnie.
Dlatego jestem ciekawa dlaczego ciocia chce się pozbyć - jak by nie było to super bo będziesz miała coś ciekawego - jak duży?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dorota123 19:03, 18 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bardzo dużo zmian robisz w ogrodzie, też uważam że lepiej wygląda bez kamiennych obwódek. Mnie Twój ogród zawsze się podobał, ale widzę że będzie jeszcze ładniej. Pozdrawiam pracusia
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Iwonka 20:36, 18 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Agania napisał(a)
Judaszowiec Iwonko też piękny i jak już jest jak w prezencie to szczęście i tematu nie ma tylko sadzić
A judaszowiec to nie egzotyk?
Z rodzimych to klon, grab, dąb, jesion, jarząb, olcha, wiśnia, ale te gatunki już chyba znasz i przerabiałaś chyba, że jarząbek?


Melduję, że judaszowiec jeszcze nie dojechał Uwielbiam twoje drzewne opowieści Jarząbka chyba z Krzywaczki jesienią przytargałam, patyczek ledwie to można zapomnieć
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:40, 18 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
mira napisał(a)
Hehe ale Cię Agania szkoli

Judaszowca mam od jesieni i czekam czy zakwitnie.
Dlatego jestem ciekawa dlaczego ciocia chce się pozbyć - jak by nie było to super bo będziesz miała coś ciekawego - jak duży?


Agania cudnie opowiada o drzewach, chciałoby się wszystkie Judaszowiec przełożył przyjazd, na kolejne jutro się zapowiedział. Ciocia robi remont wokół domu, a judaszowiec posadzony za blisko dalej już się u niej nie mieści. Jak duży to się okaże, z rok go nie oglądałam. Ciekawa jestem czy twój zakwitnie...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:43, 18 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Dorota123 napisał(a)
Bardzo dużo zmian robisz w ogrodzie, też uważam że lepiej wygląda bez kamiennych obwódek. Mnie Twój ogród zawsze się podobał, ale widzę że będzie jeszcze ładniej. Pozdrawiam pracusia

Kamienie głównie chłopcy i mąż wywożą, młodszy syn pojąć nie może jaką głupotę matka każe mu robić. Wg niego te kamienie tak ładnie na obwódkach wyglądały...
Ale na nowej miejscówce też niczego sobie prawda

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 20:44, 18 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Iwonka ....na drugiej działce wylądowały ?

fajnie wyglądają
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 20:45, 18 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Magleska napisał(a)
Iwonka ....na drugiej działce wylądowały ?

fajnie wyglądają


Noooo Oczar na ich tle wypiękniał
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:59, 18 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Kolejny zakątek wysprzątany
Wyciąganie liści z tej stery kamieni było corocznym koszmarem. Coraz bardziej ułatwiam sobie życie, część kamieni znika


Zostały tylko kamienie przy iglakach, tam liści bywa znikoma ilość.



Wkrótce buk pokryje się liśćmi i gołej ziemi wcale nie będzie widać. Nawet murek jest teraz lepiej wyeksponowany, same plusy
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies