Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

BKosimkArt 10:24, 23 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Pozazdrosciłam Ci cięcia, idę i ja, bo tak patrzę na świerki i inne że już tak szaleją, muszę je trochę ograniczyć...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Iwonka 10:39, 23 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
BKosimkArt napisał(a)
Pozazdrosciłam Ci cięcia, idę i ja, bo tak patrzę na świerki i inne że już tak szaleją, muszę je trochę ograniczyć...

Wydaje mi się, że teraz najlepiej ciąć świerki, może nie będą w maju - czerwcu tak soczyście świeże, ale zdążą przed zimą z nowymi przyrostami i w przyszłym roku będzie już tylko ładniej. Zamierzam drastycznie przyciąć jodłę koreańską i kalifornijską. Nastawiam się, że będą straszyć, ale przetrwam
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 10:45, 23 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)


Mam Effcia ogrodzone 20 arów, można się zgubić A tak serio to w cholerę jest roboty w takim starszym ogrodzie. Nawet jak co roku pilnujesz wszystkiego, to i tak schodzi bo rośliny coraz większe mimo przycinania.
Mam nadzieję, że spełnią się nasze marzenia i będzie nam dane spotkać się i u mnie i u ciebie Zobaczysz jaki mam trawnik Jedynie kanciki go ratują

Na pewno w końcu się uda spotkać
20 arów to ładny kawałek ziemi Ja zagospodarowane mam zaledwie 930 m2 a pracy jest trochę.
____________________
Kindzia 12:05, 23 mar 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nooo, Kochana...ale z robotą poleciałaś!!! A ciemierniki przepiękne!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
BKosimkArt 12:42, 23 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Iwonka napisał(a)

Wydaje mi się, że teraz najlepiej ciąć świerki, może nie będą w maju - czerwcu tak soczyście świeże, ale zdążą przed zimą z nowymi przyrostami i w przyszłym roku będzie już tylko ładniej. Zamierzam drastycznie przyciąć jodłę koreańską i kalifornijską. Nastawiam się, że będą straszyć, ale przetrwam

no i ciachnęłam, ale tylko te niższe, do wysokich potrzebuję męża...
znowu taki wiatr że nie chce się siedzieć na dworze, za to pogoda piękna, chyba najlepiej wyglądać przez okno.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Magleska 12:47, 23 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Iwonka na bieżąco podglądam twoje prace
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
abiko 13:30, 23 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Muszę swoje carexy tez tak ciachnąć, ale zimno jak diabli na razie. Kanciki zaczęłam, ale nie udało mi się skończyć. Nie za zimno było Ci w tym oczku. Ja muszę swoje posprzątać, ale strasznie zimna woda jest jeszcze.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Iwonka 18:35, 23 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
effka napisał(a)

Na pewno w końcu się uda spotkać
20 arów to ładny kawałek ziemi Ja zagospodarowane mam zaledwie 930 m2 a pracy jest trochę.

Kto jak nie my
U Ciebie kochana z każdym rokiem będzie przybywać roboty. Ale ogarniesz bo mądrze sadziłaś
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 18:36, 23 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Kindzia napisał(a)
Nooo, Kochana...ale z robotą poleciałaś!!! A ciemierniki przepiękne!!!


Lecę żeby nie myśleć, ciemierniki Jasionkowe wsadzone w kwaśną ziemię po wrzosach. Taki paradoks
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 18:37, 23 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
BKosimkArt napisał(a)

no i ciachnęłam, ale tylko te niższe, do wysokich potrzebuję męża...
znowu taki wiatr że nie chce się siedzieć na dworze, za to pogoda piękna, chyba najlepiej wyglądać przez okno.

Zaraz lecę sprawdzić czy sfocilaś Wiatr dziś okropny, ale jeszcze dwa dni i będzie ładnie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies