Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

sylwia_slomc... 20:30, 05 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Aleś kobieto podziałała Widać, że Cię nosi i do ogrodu uciekasz ja też, nawet dzisiaj poszłam i spaliłam prawie wszystkie ścinki z ogrodu, a było tego na trzy godziny palenia wielkiego ognicha, jeszcze mi zostało w worku w szałasie i liscie z miscantów jak eMus obierze z tyczek....no i popiół muszę rozwieźć po ogrodzie bo znów kilka taczek jest
Fajnie wyszło, dobrze pokazałaś na fotkach i nie przejmuj się tak kształtem rabaty bo jak już wiemy ze zdjęć ważniejszy jest kształt trawnikowych ścieżek, rabaty się potem zacierają w roślinach z kształtem, a trawnik widać cały czas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
agata19762 20:42, 05 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Iwonka jesteś szalona
ale zaszalałaś z tymi łukami.
Bardzo mi się podoba ta nowa rabata

Ja też działam ostro
buziaki
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
BKosimkArt 20:52, 05 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Syn się nie znazwyczajnie, taki jęzor wygląda lepiej niż wyciete rabaty w trawniku to tu to tam...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 20:52, 05 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
O rety, ależ tu się dzieje . Fajna ta rabata po połączeniu . Podoba mi się pomysł zimozielonych kulek.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 21:04, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Mi też się podoba nowa rabata
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwonka 07:11, 06 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
kasiek napisał(a)
Chcesz kremowych prymulek?

No pewnie Wiesz jak kocham biel... Wykopiemy w bezpiecznym czasie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:19, 06 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aleś kobieto podziałała Widać, że Cię nosi i do ogrodu uciekasz ja też, nawet dzisiaj poszłam i spaliłam prawie wszystkie ścinki z ogrodu, a było tego na trzy godziny palenia wielkiego ognicha, jeszcze mi zostało w worku w szałasie i liscie z miscantów jak eMus obierze z tyczek....no i popiół muszę rozwieźć po ogrodzie bo znów kilka taczek jest
Fajnie wyszło, dobrze pokazałaś na fotkach i nie przejmuj się tak kształtem rabaty bo jak już wiemy ze zdjęć ważniejszy jest kształt trawnikowych ścieżek, rabaty się potem zacierają w roślinach z kształtem, a trawnik widać cały czas

Prawie dwa tygodnie nie wyszłam za bramę to mnie nosi Jeszcze rabata nr 3 czeka na przekopanie.
Ja nie lubię prac ogrodowych w niedzielę, miałam zawsze ten komfort, że tydzień był od roboty a niedziela na odpoczynek. Ten sezon jest inny... wczoraj tak nie mogłam usiedzieć, że wsadziłam stipę od Abiko. Stała ukopana od soboty, szkoda byłoby żeby zmarniała.
Wczoraj była dobra pogoda na palenie, chociaż momentami podwiewało. Musimy i my zabrać się za naszą hałdę, będzie popiół na nowe rabaty
Z kształtem masz rację, rośliny wszystko zgubią. Nie mogę się doczekać sadzenia.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:22, 06 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
agata19762 napisał(a)
Iwonka jesteś szalona
ale zaszalałaś z tymi łukami.
Bardzo mi się podoba ta nowa rabata

Ja też działam ostro
buziaki

Agata jestem skazana na łuki przez obrośniętą już bazę sprzed 20 lat Ale nie narzekam, do mojego wzgórza bardziej pasują niż linie proste. Nie mogę się doczekać, aż obsadzę te gołe rabaty. Czytałam, że ty masz finisz w ogrodzie - zazdraszczam
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:24, 06 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
BKosimkArt napisał(a)
Syn się nie zna zwyczajnie, taki jęzor wygląda lepiej niż wycięte rabaty w trawniku to tu to tam...

Anitka mnie pytała, czy my wykorzystujemy do czegoś ten łącznik, okazuje się, że Misiek jeździł tamtędy z pociętym drewnem do drewutni. No i masz babo placek, matka mu drogę zlikwidowała
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:26, 06 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
mrokasia napisał(a)
O rety, ależ tu się dzieje . Fajna ta rabata po połączeniu . Podoba mi się pomysł zimozielonych kulek.

Dzieje się jak u ciebie tylko u mnie na razie roboty ziemne Kiedy będę sadzić, czas pokaże... Więcej mam na zastanowienie przez ten brak impulsywnych zakupów.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies