Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

MartaCho 19:47, 14 maj 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
o rety! faktycznie ogromniasta ta glediczja! ale przepiękna!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Wiolka5_7 19:50, 14 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Glediczją też jestem oczarowana,ale na nią też już miejsca brak...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Waclaw 20:18, 14 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Iwonka napisał(a)



Wyzwaniem jest ta rabata, połączenie starego z nowym. Ale nie spieszę się, planowanie jest fajne


Dla mnie planowanie rabat to katorga. Wszystko inne to sama przyjemność
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Iwonka 20:45, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agania napisał(a)
Czarujesz bukami, tricolor gigant i glediczja pokazuje swoje piękno też gigantka ładne okazy
Iwonka wkrótce będziemy nastawiać syrop z kwiatów czarnego bzu



Do kompletu złotokap gigant Kwitnie w tym roku obłędnie.


Z syropem z kwiatów bzu pasuję w tym roku, mam jeszcze duże zapasy Za to z owoców będę robić jesienią, ponieważ wszystko mi zeszło.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 20:46, 14 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Iwonka bardzo przydatny przegląd drzew …..dzięki Tobie poprzesadzałam co niektóre
ciekawi mnie ta wielka rabata -co na niej będzie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 20:55, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
mrokasia napisał(a)


Tak, tak, dzięki Tobie NIE kupiłam ani Dawycka, ani Tricolora, zrezygnowałam nawet z Glediczji. No jakoś nie mogę nie myśleć o ich przyszłych rozmiarach, nawet jeśli to będzie za 20 czy 30 lat, wciąż mam szansę tego dożyć a nie chcę. I nie chcę świadomie decydować się na cięcie ograniczające drzewa.

Szczęściara Z takę wiedzą jaką masz teraz też rozważniej decydowałabym się na te gatunki. Strasznie boję się wiatru i dużych drzew w pobliżu domu. Dlatego moje nie puszczę wyżej niż ogarniemy. Na razie wszystkie pod kontrolą Glediczji pozwoliłam na rozbuchanie, niech potańczy jeszcze trochę Jedynie dół podcięłam aby można było swobodnie przechodzić.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:01, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Urszulla napisał(a)
Bukowy spam jest super letnie słońce nie przypala Ci buków?
Witaj w bukowym fan clubie U buków nie zauważyłam przypalania. To duże drzewka więc nawet gdyby było to zginie w masie liści. Przypala mi czubki wiąza holenderskiego Wredei, dlatego najbardziej lubię go wiosną. Potem żółknie i w suche, upalne lato nieco brązowieje.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:09, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
MartaCho napisał(a)
o rety! faktycznie ogromniasta ta glediczja! ale przepiękna!


Będziesz ją u mnie oglądać Albo gdzieś dalej od tarasu znajdziesz miejsce i posadzisz. U mnie ma korę w nogach dlatego nie zauważyłam, że śmieci i brudzi. Dobrze, że Anitka wypatrzyła ten fakt i cię uprzedziła.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:12, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Wiolka5_7 napisał(a)
Glediczją też jestem oczarowana,ale na nią też już miejsca brak...


U mnie na wzgórzu jest gigantką do kwadratu W płaskim terenie sprawiałaby nieco mniejsze wrażenie... kuszę prawda
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:21, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
abiko napisał(a)
Masz piękne buki.. widzisz jak masz ładnie czy jeszcze nie?
Ale ciekawa jestem co wymyślisz z tym nowym miejscem


Coraz bardziej ślepa jestem A buki dziękują Ja też Na prawdę doceniam to co mam, ale marudzenie niestety mam w genach

Miejsce chyba musi się uleżeć... Drewutnię będę malować, chłopaki domek zlikwidowali.

Dumam gdzie Suzanę przesadzić, na pewno gdzieś w to nowe miejsce bo w starym ma za ciasno. Pięknie kwitnie i bardzo długo. Mus ja wyeksponować!

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies