Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Wiolka5_7 07:45, 14 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Przepiękne Iwonko masz te buczki kocham te drzewa !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Krakus 08:07, 14 maj 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Iwonka napisał(a)

u Ciebie sie własnie utwierdziłem że tricolora chce mieć...sliczne u Ciebie sa...szkoda że zapomnialem że takie duże rosną
____________________
Zielonym do góry...
Iwonka 11:27, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Wiolka5_7 napisał(a)
Przepiękne Iwonko masz te buczki kocham te drzewa !

Ja też jestem fanką buków a mój najukochańszy to Dawyck gold. Jak ja się cieszę, że akurat przy jego sadzeniu nie popełniłam większych błędów i rośnie mi przy tarasie. I to w takim miejscu, że po powiększeniu tarasu będzie idealnie na jego rogu. Aż pobiegłam mu zdjęcie zrobić, pięknie w dzisiejszym deszczu wygląda.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:53, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Krakus napisał(a)

u Ciebie się właśnie utwierdziłem że tricolora chce mieć...śliczne u Ciebie są ...szkoda że zapomniałem że takie duże rosną

Tricolor ma obłędny kolor liści, super wyglądają w dzisiejszym deszczu Ale to faktycznie ogromne drzewo, takie parkowe. Dlatego mój miał już jedno cięcie, stąd jego korona u góry jest taka fajna, nieco przewieszająca się.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Wiolka5_7 12:09, 14 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Dawyck gold śliczny A Tricolor zawsze mi się podobał,ale niestety mam za mały ogród...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwonka 13:11, 14 maj 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Wiolka5_7 napisał(a)
Dawyck gold śliczny A Tricolor zawsze mi się podobał,ale niestety mam za mały ogród...


Decyzję drzewach trzeba dobrze rozważyć. Przez kilka lat po posadzeniu są małymi słodziakami, potem nabierają rozpędu i bywa problem z ich wyhamowaniem
Glediczję puściłam wolno trzeci rok, zaczyna być ogromna!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 14:26, 14 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Czarujesz bukami, tricolor gigant i glediczja pokazuje swoje piękno też gigantka ładne okazy
Iwonka wkrótce będziemy nastawiać syrop z kwiatów czarnego bzu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mrokasia 17:02, 14 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Iwonka napisał(a)


Decyzję drzewach trzeba dobrze rozważyć. Przez kilka lat po posadzeniu są małymi słodziakami, potem nabierają rozpędu i bywa problem z ich wyhamowaniem
Glediczję puściłam wolno trzeci rok, zaczyna być ogromna!


Tak, tak, dzięki Tobie NIE kupiłam ani Dawycka, ani Tricolora, zrezygnowałam nawet z Glediczji. No jakoś nie mogę nie myśleć o ich przyszłych rozmiarach, nawet jeśli to będzie za 20 czy 30 lat, wciąż mam szansę tego dożyć a nie chcę. I nie chcę świadomie decydować się na cięcie ograniczające drzewa.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Urszulla 17:10, 14 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Bukowy spam jest super letnie słońce nie przypala Ci buków?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
abiko 19:27, 14 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Masz piękne buki.. widzisz jak masz ładnie czy jeszcze nie?
Ale ciekawa jestem co wymyślisz z tym nowym miejscem
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies